pul tasarımı (havacılık) lütfen bi bakın..

İllüstrasyon Çalışmaları - pul tasarımı (havacılık) lütfen bi bakın.. Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaşlar foruma dün üye oldum bu da ilk yazım lise3 grafik öğrencisiyim şuan pul tasarımı yapıyoruz havacılıkla ilgili yardımlarınıza ihtiyacım var değişik fikirler cıkacaktır diye umuyorum uçakla ...

morpena isimli Üye şimdilik offline konumundadır

morpena

Grafiker / İzmir

Alt 06-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar foruma dün üye oldum bu da ilk yazım lise3 grafik öğrencisiyim şuan pul tasarımı yapıyoruz havacılıkla ilgili yardımlarınıza ihtiyacım var değişik fikirler cıkacaktır diye umuyorum uçakla ilgi olabilir vs. birazcık fikir verebilirmisiniz pazartesiye yetiştirmem lazım da şimdiden cok tesekkur ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

korkaks isimli Üye şimdilik offline konumundadır

korkaks

Grafiker / Kocaeli

Alt 06-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Valla Kirk Yil Dusunsem Pul Tasarimi Yapmaya KalkiŞacagim Aklima Gelmezdİ
Bu mesajdan alıntı yap
Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 06-03-2008 #3
böyle sana kimse yardımcı olamaz yani en azından ben sanmıyorum pul tasarımı (havacılık) lütfen bi bakın..
sen yaptığın örnekleri yayınla yorumlar yapılsın, sende yapılan yorumlar üzerinden çalısmanı sürdür bu hem senin için hem burdakiler için daha pratik bir çözüm kolay gelsin...

Yaşam Hakkına Saygı

“ Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar.
Uçamayanlar ise tavuk olur...
"Tavuk toplum", önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz!"
DARWİN

Tanrım beni baştan yarat yoksa durur durur merak ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-03-2008 #4
sevgili,
morpena,
Allah nasip ederse, yarin birgün bir iş hayatın başlıyacak. Birde iş verenin olacak... misal ya pul tasarımı işi gelecek? Hatta havacılık ile ilgili, sen gene bu siteye mi yazacaksın? Fikir istiyorum diye?
Okul senin öğrenmen için var. Sen öğrenciyken çok fazla, fikir üreteceksin, çizeceksin, araştıracaksın. Aldıgın eğitim ve yaptığın çalışmalarla bir gelişim yolu kat edeceksin. Bugun bunu başarırsan eğer, yarın sende iş vereninde emin ol çok mutlu olur.
İnternette konuyla ilgili araştirma yap. Kütüphaneye git. Pul ile ilgili kitaplara bak. Pul koleksiyonu yapan kişilerle tanış. Filateli derneklerine git eski tarihli pul kataloglarını iste. En güzel fikir senin fikrin olacak emin ol ve lütfen kendine güven...
Bu mesajdan alıntı yap
Elsi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Elsi

Grafiker / Kocaeli

Alt 06-03-2008 #5
Nerede Grafik Lise3 öğrencisisin Bizde yapıyoruz havacılıkla ilgili ama biraz kendi fikirlerini yapsan daha iyi olcak çünkü bir yarışma bu : ) Uluslararası Havacılık ile ilgili : )
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 06-03-2008 #6
Bencede Uçaklar Filan Öyle Şeyler Kullan Daha Dikkat Çekici Olur pul tasarımı (havacılık) lütfen bi bakın..
Bu mesajdan alıntı yap
morpena isimli Üye şimdilik offline konumundadır

morpena

Grafiker / İzmir

Alt 06-03-2008 #7
yaa dogru söyluyorsunuz :S kafamda cok fikirler var ama..farklı olmasını istiyorum burdaki yarışmada cok güzel yaratıcı arkadaslar var.belki fikirlerini alabilirim demiştim =) neyse cok tesekkur ederım baktım pul koleksiyonlarına vs..neyse hafta sonu ugrasıcam cok sağolun hepinize tesekkur ederim =)
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
pul, tasarm, havaclk, ltfen, bakn