Punisher

İllüstrasyon Çalışmaları - Punisher Sponsorlu Bağlantılar Photoshop cs5 + wacom tablet. referans kullanılmamıştır. yorumlarınızı esirgemeyin...

Punisher
youngman_3736 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

youngman_3736(27)

Ressam / İstanbul

Dosya18

Punisher

Alt 12-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Photoshop cs5 + wacom tablet. referans kullanılmamıştır. yorumlarınızı esirgemeyin Punisher

Punisher
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

baytiyatra isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baytiyatra

Grafiker / Sivas

Alt 12-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel olmuş çalışmalarında kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
karantina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karantina

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-06-2011 #3
kompozisyonda ilerleme var.Punisher amcanın ifadeyi ve anatomisini sevdim. Gelelim diğer eleştirilerePunisher Karakterlerin göz renkleri çok cart olmuşPunisher Vücuttaki renklere bakınca çok sırıtıyor.Özellikle esir alınan yeşil gözlü çocuğunPunisher Ayrıca benimde en çok yaptığım ve asla artık yapmayacağım bir hatada "beyaz ışık" olayı. Beyaz ışık yokmuşPunisher sarı veya açık mavi denemelisin. Karakterin kolunda sarı tonlar olduğuna göre yukardan gelen demekki sarı bence. Buarada farklı brushlar denemeni tavsiye ederim. İNDİR

cilt için tutorial;

1 | 2 | 3
göz ve dudak için;

1 | 2
Bu mesajdan alıntı yap

youngman_3736(27)

Ressam / İstanbul

Alt 13-06-2011 #4
baytiyatra yorumun için teşekkür ederim Punisher sana da kolay gelsin.

kompozisyonda ilerleme var.Punisher amcanın ifadeyi ve anatomisini sevdim. Gelelim diğer eleştirilerePunisher Karakterlerin göz renkleri çok cart olmuşPunisher Vücuttaki renklere bakınca çok sırıtıyor.Özellikle esir alınan yeşil gözlü çocuğunPunisher Ayrıca benimde en çok yaptığım ve asla artık yapmayacağım bir hatada "beyaz ışık" olayı. Beyaz ışık yokmuşPunisher sarı veya açık mavi denemelisin. Karakterin kolunda sarı tonlar olduğuna göre yukardan gelen demekki sarı bence. Buarada farklı brushlar denemeni tavsiye ederim. İNDİR

cilt için tutorial;

1 | 2 | 3
göz ve dudak için;

1 | 2
bilgilendirme ve değerli yorumun için teşekkür ederim Punisher öğreneceğimiz daha çok şey var. illüstrasyona fazla vakit ayıramıyordum işten fırsat bulamıyordum. şimdi işi bıraktım evden bikaç freelance iş yapıp parasıyla da resim kursuna gitcem. malum eğitim şart Punisher ve artık günde 10 saate yakın çalışma fırsatım oluyor Punisher boyamaya gelince şöyle bişey diyim yeni bi yöntem arayışı içindeyim bu aralar buda bi deneme Punisher daha iyileri olacak. bu resimde hiç acele etmedim. sanırım işe yaramış.
Bu mesajdan alıntı yap

karantina

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-06-2011 #5
freelance iş bulabilsem bende bankacılığı bırakcamPunisher bende yıllık izinde olduğum için buaralar biraz fazla çalışabiliyorum yoksa haftada en fazla 5 saatPunisher yaşın çok gençken dediğin gibi 10 saat sıkı çalışarak hatta belki kursa bile gitmene gerek kalmadan çok iyi yerlere gelebilirsin.Bazı siteler var deviantart,conceptart mutlaka ama mutlaka üye ol .Örneğin bu çocuk şuan efsane olduPunisher hiç bi eğitim almadan elini sakatlar derecesinde çizim yaptı. şuan uçuyo resmenPunisher ayrıca özel msj artık gönderilemiyo mu grafikerlernetten? http://conceptart.org/forums/showthr...114449&page=60
Bu mesajdan alıntı yap

youngman_3736(27)

Ressam / İstanbul

Alt 13-06-2011 #6
o sitelerin hepsine üyeyim. çok fazla araştırma yapıyorum. bu alanda en iyi olan kişilerin işlerini fazla fazla inceliyorum. ama şuda bi gerçek ki eğitimsiz olarak bu işte profesyonel olmak mümkün. ama belli bir temel eğitim alınca çok daha hızlı ulaşıyorsun hedefe. bu niyetle kursa gitmeye karar verdim. bu arada freelance iş konusunda şunları söyliyim. benim birden fazla mesleğim var. fotoğrafçılık, grafikerlik, şimdi de illüstratörlük yolundayım Punisher bu yüzden freelance iş bulabilme olasılığım yüksek gibi. henüz 2 gün oldu işi bırakalı bakalım bulabilecekmiyim iyi bir iş Punisher inşallah sizde bulursunuz.bu arada grafikerlernet'e özel (ücretli) üye olmanız gerekiyor onun dışında özel mesaj kaldırılmış sanırsam. kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

karantina

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-06-2011 #7
anladım süper 3 meslek.. Buarada çok soru sordum kursu sanırım iyi araştırmışsındır. Nişantaşında bi tane buldum ama biraz tuzlu geldi. Bulduğun kursun adı nedir?
Bu mesajdan alıntı yap

youngman_3736(27)

Ressam / İstanbul

Alt 13-06-2011 #8
yok aslında fazla bi araştırma yapmadım. evime yakın olmasını tercih ettim. kadıköyde var birkaç tane. ben zaten sadece anatomi ve perspektif konusunda ders alacağım. karakalem kursuna gideceğim yani Punisher bi yer buldum biraz tuzlu geldi ama sanırım oraya gideceğim. kadıköyart diye biryer.
Bu mesajdan alıntı yap
grafikçe_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikçe_

Eğitimci / Eskişehir

Alt 13-06-2011 #9
Etkili bir çalışma olmuş.
Beyaz ışık konusunda karantina'ya katılıyorum.
Ama ışık etkisi de başarılı olmuş. Sanki ışık var ve gözümü alıyorPunisher

Emeğinize sağlık.
Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

youngman_3736(27)

Ressam / İstanbul

Alt 13-06-2011 #10
Çok teşekkür ederim Punisher
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları