Punk Gruplar Konser Afişi

Afiş Tasarımı - Punk Gruplar Konser Afişi Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar. Punk grupları için konser afişi hazırladım keni çapımda. Bakalım beğenebilecek misiniz. Ayrıca afiştekiler doğru değildir. Yani o gruplar gelmiyor ülkemize...

orangelessons isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orangelessons

Grafiker / İstanbul

Alt 06-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar.

Punk grupları için konser afişi hazırladım keni çapımda. Bakalım beğenebilecek misiniz. Ayrıca afiştekiler doğru değildir. Yani o gruplar gelmiyor ülkemize Punk Gruplar Konser Afişi

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Telve isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Telve

Grafiker / Konya

Alt 06-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yazılar klas olmuş ama biraz daha okunaklı olabilirdir.Birde arkadaki stroke yazıyı daha okunmaz hale getirmiş.Birde arkadaki resimler çıplak olmuş çerçeve ya da buna benzer değişik bişeyler olabilirdi.Ama genel olarak güzel görünüyor.Tebrikler.
Bu mesajdan alıntı yap

orangelessons

Grafiker / İstanbul

Alt 06-05-2008 #3
Arkadaki stroke yazıları hususi öyle yaptım, yani stroke yazılar olması lazımdı. Çünkü yaptığım bir afiş Punk-grunge-powerrock gruplarının afişleri. Genelde punk tarzı grupların afişleri böyle tuhaf ve etkileyici oluyor. Arka plan resmide grunge style oluyor. Resimler evet çıplak oldular ya =) onları warplka falan değişik şekiller haline getirecektim. Boşver dedim gece gece bide onlarla uğraşmayayım Punk Gruplar Konser Afişi Çok sağ ol bu tatlı yorumun için arkadaşım.
Bu mesajdan alıntı yap
freedesing isimli Üye şimdilik offline konumundadır

freedesing(29)

Eğitimci / İstanbul

Alt 06-05-2008 #4
konuya uygun yazılar fon... ama grup resimleri çok yavan kalmış çerçeve olmasada kenarlara bi yumuşaklık verebilirsin bence bide 13 20 23 tarihlerin dışırndakilerde neden renk kullandın ii durmamış bence
Bu mesajdan alıntı yap

orangelessons

Grafiker / İstanbul

Alt 06-05-2008 #5
Aslında takvimdekiler rengarenk olsun istedim, hatta bütün rakamları tuhaf renkler yapacaktım Punk Gruplar Konser Afişi
Bu mesajdan alıntı yap
kifarg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kifarg(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-05-2008 #6
genel olarak güzel ama hergüzelin bi kusuru vardır derler. gurup fotoğraflarını birazdaha büyük yapabilirdin çünkü ön planda olan onlar ayrıca takvim yaprağındaki rakamlar rengarenk sadece o tarihler renkli olsaydı bence daha güzel olurdu. bide resimlere çerçeve.
Bu mesajdan alıntı yap

orangelessons

Grafiker / İstanbul

Alt 07-05-2008 #7
Evet genellikle sorun şu resimler oldu, o resimleri warp ile değişik hallere sokacağım bundan sonra.
Bu mesajdan alıntı yap
_PuNkDeSigN_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_PuNkDeSigN_

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 12-05-2008 #8
bence arka fonlar fazla dikkat çekmeyecek şekilde zıt renkler taşımalıylı. Font seçimin gayet iyi. Resimler büyütülmeliydi ve bana sorarsan stroke kullanma derim.
Bu mesajdan alıntı yap

orangelessons

Grafiker / İstanbul

Alt 02-06-2008 #9
Punk konser afişlerinde genelde Stroke kullanılmalı bence. Arka renkler ise, o düzensiz kıvamı vermek içindi Punk Gruplar Konser Afişi Yani bir punk grubun konserinden bahsediyosak, düzensiz bir şey olması lazım.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
afişi, gruplar, konser, punk