Pursak Belediyesi 2012 takvim çalışması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Pursak Belediyesi 2012 takvim çalışması ...

grapicalioz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grapicalioz(35)

Grafiker / Ankara

Alt 24-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bir Bakın Ya Kimsemi Yok Pursak Belediyesi 2012 takvim çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

paintmaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

paintmaker(33)

Eğitimci / Adana

Alt 24-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşım baktım, inceledim. mavi renk tonunu biraz açsan sanki daha iyi olacak gibi. ya da mavi rengini kullanmak zorunda mısın? mesela gri tonları daha hoş olur gibi. ya da mavi harici bir renk????
Bu mesajdan alıntı yap
grapicalioz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grapicalioz(35)

Grafiker / Ankara

Alt 24-11-2011 #3
Teşekkür Ederim Arkadaşım Mavi Belediyenin Kurumsal rengi Olduüu İçin Seçtim Yeşil Tonlarında Yapsam nasıl olur Sence? koyu tonlar
Bu mesajdan alıntı yap
srpsyn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

srpsyn(28)

Yrd. Grafiker / Eskişehir

Alt 09-12-2011 #4
mavi çok koyu biraz açabilirsin bence yada illa mavi üzerinde duruluyorsa temiz bir gökyüzüde olabilir.. tabi bence Pursak Belediyesi 2012 takvim çalışması şahsi fikrim..
Bu mesajdan alıntı yap
ajansmert isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ajansmert(46)

Grafiker / Gaziantep

Alt 09-12-2011 #5
Arkadaşlar sitede yönetici kimse kalmadımı? Siteyle ilgilenen kimse yokmu? Dün bir konu paylaştım halen onay verilmedi ve yayınlanmıyor.Biri ilgilensin artık yaa.
Türkiye siyasi-karayolları ağı olan vectörel cdr.formatında çalışma satın almak istiyorum.
Konunun yeri burası değil diye beni uyarma kalkmayın,siteyi yönetin,yada girmeyelim siteye artık...
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 09-12-2011 #6
Arkadaşlar sitede yönetici kimse kalmadımı? Siteyle ilgilenen kimse yokmu? Dün bir konu paylaştım halen onay verilmedi ve yayınlanmıyor.Biri ilgilensin artık yaa.
Türkiye siyasi-karayolları ağı olan vectörel cdr.formatında çalışma satın almak istiyorum.
Konunun yeri burası değil diye beni uyarma kalkmayın,siteyi yönetin,yada girmeyelim siteye artık...
Nerede konu açtınız ve onaylanmadı?

Ben onaylanmamış bir konu bile göremiyorum çünkü. Eğer öyle bir konu varsa yönetimin görmemesi söz konusu dahi olamaz.

Eğer konuyu doğru açtığınıza eminseniz ve onaylanmadıysa büyük olasılık ile konunuzda kurallara aykırı unsurlar bulunmaktadır.

Siz konunuzu bir kere daha kurallar dahilinde açmayı denemelisiniz.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
ajansmert isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ajansmert(46)

Grafiker / Gaziantep

Alt 09-12-2011 #7
Sitemizi yıllardır ara ara kullanıyorum,kuralları biliyorum. İşlerimin yoğunluğu sebebiyle kaç aydır giremiyordum arşivim için önemli gördüğüm bir çalışmaya ihtiyacım vardı, dün sabah işveren ilanları bölümünde,konu açtım,fotoğraf uploadını başka bir siteden yaptım,belki bu yüzden konu onaylanmamıştır düşüncesiyle,fotoğraf eklemeden yeniden konu açtım.Maalesef olumsuz dahi olsa herhangi geri dönüş olmadı.Ayrıca online msn destek kapalı.Birçok konuda fayda gördüğüm sitemizde benim için önemli olan bir konunun halen yayınlanmamış olması üzücü elbette.
Bu mesajdan alıntı yap