Pusula Pc Reklam Afiş Çalışmam

Afiş Tasarımı - Pusula Pc Reklam Afiş Çalışmam ...

rüzgar adam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rüzgar adam

Grafiker / Malatya

Alt 11-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Pusula Pc Reklam Afiş Çalışmam Yorumlayan Herkese Teşekkürler...Pusula Pc Reklam Afiş Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

pcfaresi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pcfaresi

Grafiker / Ankara

Alt 11-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
dikkatimi çekti sizin çalışmalarınız çok sıradan geldi bana sıradan klasik fontlar uyumsuz renkler biraz şık duracak fontlar ve renk uyumu deneyebilirdiniz
Bu mesajdan alıntı yap
vasili_zaitzev isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vasili_zaitzev

Grafiker / Konya

Alt 11-09-2009 #3
Biraz acele çalışılmış gibi.Daha iyisini yapacağınızda şüphem yok.Ayrıca pusula güzel malzeme Pusula Pc Reklam Afiş Çalışmam
kolaylıklar
Bu mesajdan alıntı yap

rüzgar adam

Grafiker / Malatya

Alt 12-09-2009 #4
slm pcfaresi dikkatimi çekti sizin çalışmalarınız çok sıradan geldi bana sıradan klasik fontlar uyumsuz renkler biraz şık duracak fontlar ve renk uyumu deneyebilirdiniz...

İyi çalışma demek karma karışık saçma sapan yazı fontları renk cümbüşü demek değildir sizin yaptığınız çalışmalar renk vermek kırık yazı fontları kullanmak iyi yaptığınız sanıyorsunuz ama insanların çalışmaya baktığı zaman sizin çalışmalarınızda karma karışık kafa bulandıran çalışmalar yapıyorsunuz yanıtlamaya çalıştım...

Ya Bide Acele Çalışılmış Herzamanki Klasik Sözler Biraz Kendinizi Cevap Vermekte Geliştiriniz...
Bu mesajdan alıntı yap
pcfaresi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pcfaresi

Grafiker / Ankara

Alt 12-09-2009 #5
slm pcfaresi dikkatimi çekti sizin çalışmalarınız çok sıradan geldi bana sıradan klasik fontlar uyumsuz renkler biraz şık duracak fontlar ve renk uyumu deneyebilirdiniz...

İyi çalışma demek karma karışık saçma sapan yazı fontları renk cümbüşü demek değildir sizin yaptığınız çalışmalar renk vermek kırık yazı fontları kullanmak iyi yaptığınız sanıyorsunuz ama insanların çalışmaya baktığı zaman sizin çalışmalarınızda karma karışık kafa bulandıran çalışmalar yapıyorsunuz yanıtlamaya çalıştım...

Ya Bide Acele Çalışılmış Herzamanki Klasik Sözler Biraz Kendinizi Cevap Vermekte Geliştiriniz...
Asabi olmayın lütfen burda siz çalışmalarınızı sergiliyorsunuz bizde yorumluyoruz siz bu çalışmaları evde tek başınıza bakmak için değil insanların bakması için sergiliyorsunuz ayrıca yorumları kaldıramayacaksanız çalışmalarınızı kendiniz değerlendirip kendiniz kullanın

benim çalışmalarıma yaptığınız yoruma gelince ben sizin yorumunuza bile değer verebilirim çünkü o çalışmaya siz dahil birsürü insan bakabilir sizin düşünceniz ne diyelim
Bu mesajdan alıntı yap

rüzgar adam

Grafiker / Malatya

slm

Alt 12-09-2009 #6
slm allaha şükür öyle bir derdim yok bende size fikrim söyledim asıl siz kızmış görünüyorsunuz...
Bu mesajdan alıntı yap

rüzgar adam

Grafiker / Malatya

Alt 12-09-2009 #7
Asabi olmayın lütfen burda siz çalışmalarınızı sergiliyorsunuz bizde yorumluyoruz siz bu çalışmaları evde tek başınıza bakmak için değil insanların bakması için sergiliyorsunuz ayrıca yorumları kaldıramayacaksanız çalışmalarınızı kendiniz değerlendirip kendiniz kullanın

benim çalışmalarıma yaptığınız yoruma gelince ben sizin yorumunuza bile değer verebilirim çünkü o çalışmaya siz dahil birsürü insan bakabilir sizin düşünceniz ne diyelim

slm allaha şükür öyle bir derdim yok bende size fikrim söyledim asıl siz kızmış görünüyorsunuz... birde size kasıtlı birşey söylemedim...
Bu mesajdan alıntı yap
bay_pipo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bay_pipo

Grafiker / Malatya

Alt 14-09-2009 #8
****** Pusula Pc Reklam Afiş Çalışmam *******
Bu mesajdan alıntı yap
vasili_zaitzev isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vasili_zaitzev

Grafiker / Konya

Alt 14-09-2009 #9

Haklısın hocam kendimi geliştiriyim dur bekle.
Bu berbat bi çalışma olmuş ama sizi incitmemek için böyle bi yorum yapmıştım, demekki bunun farkına varamıyorusunuz.Gerçekten berbat bi çalışma.
Bir de cümlelerinizdeki her kelimenin baş harfini büyük kullanmazsanız iyi olur.
İyi çalışmalar Pusula Pc Reklam Afiş Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
viranem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

viranem

Grafiker / Yurtdışı

Alt 16-09-2009 #10
Ortaligi daha fazla germek istemem, ama bu calisma gayet basarisiz bence. Font'lar cok siradan, dikkat cekmeyen sekilde. Renkler soluk ve bence güzel bir resim ile süsleyebilirdiniz afisi. Böylece bizim eskiden yaptigimiz "Word"la bir kac yazi yazip, efekt verilmis gibi durmus. Kusura bakmayin, ama olmamis.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları