Puz Pateni Gösteri Afiş ve Davetiyesi

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Puz Pateni Gösteri Afiş ve Davetiyesi ...

Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 29-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Davetiye ön 11cm x 17cm

Davetiye iç

35cm x 50cm afiş

Yorumlarınızı bekliyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 29-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Gayet başarılı çizimler ellerinize sağlık. Davetiye iç kısım tasarımında üstteki şekilleri beğenmedim ki zaten aynı görseli dışında da kullanmışsınız dans eden insanların ellerinin resmedildiği şekil iç kısımda ters gibi duruyor ... (insanlar başaşağı olmuş gibi)
Bu mesajdan alıntı yap
ewiLdarQ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ewiLdarQ

Grafiker / Denizli

Alt 29-05-2012 #3
Davetiye iç kısımdaki yazı karakterlerini değiştirirsen daha güzel olur kanaatimce..
Bu mesajdan alıntı yap

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 29-05-2012 #4
Gayet başarılı çizimler ellerinize sağlık. Davetiye iç kısım tasarımında üstteki şekilleri beğenmedim ki zaten aynı görseli dışında da kullanmışsınız dans eden insanların ellerinin resmedildiği şekil iç kısımda ters gibi duruyor ... (insanlar başaşağı olmuş gibi)
Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim, başaşağı neden duruyor? Çünkü kadraj bu kez piste daha yakın , o yüzden seyircilerin sadece yansıması gözüküyor.

Bu arada sanırım ilk defa bi tasarımımı beğendiniz :smile:

Davetiye iç kısımdaki yazı karakterlerini değiştirirsen daha güzel olur kanaatimce..
Karakter konusunda haklısınız çünkü çok aceleye geldi , bugün baskıya girmesi lazımdı o yüzden ilk aklıma gelen kalın fontlu el yazısı bu aklıma.
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 30-05-2012 #5
Bu arada sanırım ilk defa bi tasarımımı beğendiniz :smile:
Aklıma takıldı baktım sanırım bu beğendiğim ilk çalışma ama beğenmediğim hiç olmamış diğerleri gözümden kaçmış. Bu çizimlerle beğenmemezlik etseydim ayıp etmiş olurdum ki şimdi içim rahat Puz Pateni Gösteri Afiş ve Davetiyesi ...
Bu mesajdan alıntı yap

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 30-05-2012 #6
Aklıma takıldı baktım sanırım bu beğendiğim ilk çalışma ama beğenmediğim hiç olmamış diğerleri gözümden kaçmış. Bu çizimlerle beğenmemezlik etseydim ayıp etmiş olurdum ki şimdi içim rahat Puz Pateni Gösteri Afiş ve Davetiyesi ...
Hıım .. Sizi sitede çok gördüğüm için öyle zannetmişim, yanlışlık olmuş o zaman :angel:
Bu mesajdan alıntı yap
albertographic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

albertographic

Grafiker / Kocaeli

Alt 31-05-2012 #7
Kaliteli bir çalışma tebrik ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
femu_3010 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

femu_3010

Grafiker / Elazığ

Alt 31-05-2012 #8
eline sağlık kardeş hoş duruyo ama iç sayfaya biraz takıl istersen mesela yazı fontu eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 31-05-2012 #9
Kaliteli bir çalışma tebrik ederim.
Yorumunuz için teşekkür ederim.

eline sağlık kardeş hoş duruyo ama iç sayfaya biraz takıl istersen mesela yazı fontu eline sağlık
Eleştiri için teşekkürler. Font konusunda haklısınız. Aceleyle yapılan bir sayfaydı, ilk aklıma gelenleri uyguladım.
Bu mesajdan alıntı yap