Pvc Kartvizit - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Pvc Kartvizit - İstanbul ...

Pvc Kartvizit - İstanbul
AykutCe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AykutCe

Hiç Biri / İstanbul

Pvc Kartvizit - İstanbul

Alt 10-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Pvc Kartvizit

İşin teslim alınacağı şehir: İstanbul

Maliyet: Saydam Pvc üzerime baskı almak istiyorum. Klasik kartzivit boyutunda ve tek renk olacak.

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi: 15 gün

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 11-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Pvc Kartvizit - İstanbulPvc Kartvizit - İstanbulPvc Kartvizit - İstanbulPvc Kartvizit - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

scokguler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

scokguler

Grafiker / İstanbul

Alt 16-02-2013 #3
Baskı Fiyat Teklifi ilanları hakkında genel hatırlatma:

* Genel forum kuralları, İlan bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
* Lütfen ilanda istenilen özelliklere sahipseniz verilen mail adresleri veya telefonları ile irtibat kurunuz.
* İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.

Bu bölüme mesaj yazan üyeler kuralları okumuş olarak kabul edilir.

0506 684 **