Python Mağazası Kitap Tasarım

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Python Mağazası Kitap Tasarım Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar arkadaşlar kısa zamanda bir çalışma yaptım renk seçimi için fazla uğraşmadım biliyorum çok kötü gözüküyor olabilir tasarım fikir ve görüşleriniz benim için önemli, yeni kitap tasarımını size ...

pysmevt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pysmevt

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Dosya19

Alt 11-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar arkadaşlar kısa zamanda bir çalışma yaptım renk seçimi için fazla uğraşmadım biliyorum çok kötü gözüküyor olabilir tasarım fikir ve görüşleriniz benim için önemli, yeni kitap tasarımını size bırakıyorum neler koyabilirim kitap etrafını resimlerle süslesem, yada çılgın renk seçenekleri kullansam nasıl olur seçimi size bırakıyorum.
Kitap konusu: Python Programlama dili yapılan yazılımların site aracılığıyla satışı gibi özelliklere ait kitap çıkartılcak nasibse, sizlerin değerli yorumlarınızı bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aliimren isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aliimren

Grafiker / Ankara

Alt 05-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bu tür çalışmaları yapmaya zamanınız yok ise ve bir anda yaptı iseniz neden buraya yüklüyorsunuz. Bitirdikten sonra zaman ayırıp gerçek bir kapak oluşturduktan sonra buraya koyup insanların görüşlerini alsanız nasıl olur. Bunnu neresine yorum yapacak insanlar.
Bu mesajdan alıntı yap
aliimren isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aliimren

Grafiker / Ankara

Alt 05-09-2011 #3
kusura bakam ama daha kitap kapağının önü nere arkası nere sırtı nere bildiğini bile sanmıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bilgisayar, dil, program, python, tasarım