Q inn Hotel İstanbul

Logo Tasarımları - Q inn Hotel İstanbul ...

Q inn Hotel İstanbul
myunder isimli Üye şimdilik offline konumundadır

myunder(39)

Sanat Yn. / İstanbul

Q inn Hotel İstanbul

Alt 21-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Q inn Hotel için yaptığım çalışma yorumlarınızı bekliyorum

Q inn Hotel İstanbul
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Yunus PARLAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle elinize sağlık. Çalışmaya gelecek olursak, hotel logolarını incelerseniz genele sade tasarımlardır. Sade ve çarpıcı olması önemli etkendir. Bu sebele bence yanlardaki florer desenler fazla olmuş. Bir hotelin promosyon ürünlerini v.s düşünüldüğünde de bu logo sıkıntı içerebilir. Ayrıca INN İSTANBUL yazısı Q harfinin altında kullanırsanız hem isim biraz daha ön plana çıkmış olur, hemde daha ilgi çekici olur bence. Saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
Dram-Like isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dram-Like

Webmaster

Alt 21-02-2009 #3
hotelin promosyonda kullanacağı tasarım için 2. si hoş ama birincisini nereye kulanırlar bilmiorum arkadaş
Bu mesajdan alıntı yap
oomlet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oomlet

Grafiker / İstanbul

Alt 21-02-2009 #4
2 side çok güzel olmuş ama 1 birincisinde MYUNDER yazısı sönük kalmış gibi
başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
freedesing isimli Üye şimdilik offline konumundadır

freedesing(29)

Eğitimci / İstanbul

Alt 21-02-2009 #5
çok gösterişli, lüks bir oteldir şaşalı olsun ister müşteri, görüyoruz böyle logolar illa sade olacak die bir kaide yok.. kullanım yeri firma bir çok etken var tabi, emeğine sağlık güzel olmuş renkler çok güzel font da uyumlu, çicek olarak gülü seçmenin bir anlamı varmı?
Bu mesajdan alıntı yap
darth_cygan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darth_cygan

Grafiker / Ankara

Alt 23-02-2009 #6
Öncelikle elinize sağlık. Çalışmaya gelecek olursak, hotel logolarını incelerseniz genele sade tasarımlardır. Sade ve çarpıcı olması önemli etkendir. Bu sebele bence yanlardaki florer desenler fazla olmuş. Bir hotelin promosyon ürünlerini v.s düşünüldüğünde de bu logo sıkıntı içerebilir. Ayrıca INN İSTANBUL yazısı Q harfinin altında kullanırsanız hem isim biraz daha ön plana çıkmış olur, hemde daha ilgi çekici olur bence. Saygılar.
Katılıyorum.

Ayrıca eklemek istiyorum, "Q" da gölge olmasına rağmen taç kısmında gölge yok; kasten mi yapılmadı bilmiyorum ama, ikisine de gölge verilirse, ya da ikinde de olmazsa daha hoş ve bir bütün durabilirdi gibime geliyor.

2 side çok güzel olmuş ama 1 birincisinde MYUNDER yazısı sönük kalmış gibi
başarılar...
"myunder" arkadaşın takma adı. logo üzerine çalınmasın diye yerleştirmiş. logo ile alakası yok :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
myunder isimli Üye şimdilik offline konumundadır

myunder(39)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 23-09-2009 #7
arkadaşlar bu logo için sanırım mahkemelik olucaz... logoyu bir güzel kullanmışlar otellerinde, internet sitesi bile var
Qinn Hotel Istanbul
zamanında tescilini yaptırdım bakalım neler olacak? bu konuyu detaylıca bilenlerden yardım bekliyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
barisk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

barisk(26)

Öğrenci (Diğer) / Tekirdağ

Alt 23-09-2009 #8
arkadaşlar bu logo için sanırım mahkemelik olucaz... logoyu bir güzel kullanmışlar otellerinde, internet sitesi bile var
Qinn Hotel Istanbul
zamanında tescilini yaptırdım bakalım neler olacak? bu konuyu detaylıca bilenlerden yardım bekliyorum...
birebir uygulamışlar dediğiniz gibi
ama avantajlısınız Q inn Hotel İstanbul tescillendiyse problem yok...
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-09-2009 #9
Bir arkadaşım da aynı dertten muzdarip... Burada yayınlamış logosunu zamanında. Bakalım neler olacak. Hırsız her yerde hırsız elleri kırılsın diyorum; başka da diyecek yok zaten...
Bu mesajdan alıntı yap
SayBorG isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SayBorG(35)

Grafiker / İzmir

Alt 24-09-2009 #10
elinize sağlık. bence logo yerine göre yandaki floral desenler ile birlikte veya onlar olmadan kullanılabilir. websitesi, afiş gibi yerlerde birlikte, küçük kullanım alanlarında falan ise desenler olmadan uygulanabilir. ben de q nun taç kısmında gölge olmamasına takıldım. bir de o olsa tam olcakmış.

çalınmasına üzüldüm, güzel bir şey yaratmışsınız ve hazırcılar yine yapacaklarını yapmış, geçmiş olsun...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları