Quaresma Wallpaper

Deneme Çalışmalar - Quaresma Wallpaper Sponsorlu Bağlantılar Tasarımını şimdi bitirdim ve yayınlıyorum....

Quaresma Wallpaper

yasindemirkale

Misafir

Dosya15

Quaresma Wallpaper

Alt 23-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tasarımını şimdi bitirdim ve yayınlıyorum.

Quaresma Wallpaper
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mrtaxy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrtaxy

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sırf Quaresma hatrına olumlu değerlendirdim... Daha iyi bir resim kullanabilirdin, eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

yasindemirkale

Misafir

Alt 23-06-2011 #3
sırf Quaresma hatrına olumlu değerlendirdim... Daha iyi bir resim kullanabilirdin, eline sağlık.
Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
dual_head_eagle isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dual_head_eagle

Hiç Biri / Konya

Alt 24-06-2011 #4
Deneme çalışması olarak fena değilsede Wallpaper olarak iyi diyemeyiz çalışmana.

Kullandığın resim ve yazıya verdiğin efekt uygun değil, ben şahsen böyle iç karartıcı bir duvarkağıdı kullanmam. Quaresma Wallpaper
Bu mesajdan alıntı yap

yasindemirkale

Misafir

Alt 24-06-2011 #5
Deneme çalışması olarak fena değilsede Wallpaper olarak iyi diyemeyiz çalışmana.

Kullandığın resim ve yazıya verdiğin efekt uygun değil, ben şahsen böyle iç karartıcı bir duvarkağıdı kullanmam. Quaresma Wallpaper
hahahah Quaresma Wallpaper Quaresma Wallpaper Quaresma Wallpaper ilgin için teşekkürler Quaresma Wallpaper
Bu mesajdan alıntı yap
qraphcer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

qraphcer

Baskıcı / İstanbul

Alt 24-06-2011 #6
hahahah Quaresma Wallpaper Quaresma Wallpaper Quaresma Wallpaper ilgin için teşekkürler Quaresma Wallpaper
Çok güzel bir yoruma hahaha ! demek garip geldi açıkcası. Sanırım sen aman canım ben yaptım oldu modundasın. Ama ozaman çalışma bölümü farklı denemelere koymamalısın bu kadar güveniyorsan.

İç Karartıcı...
Bu mesajdan alıntı yap

yasindemirkale

Misafir

Alt 24-06-2011 #7
Çok güzel bir yoruma hahaha ! demek garip geldi açıkcası. Sanırım sen aman canım ben yaptım oldu modundasın. Ama ozaman çalışma bölümü farklı denemelere koymamalısın bu kadar güveniyorsan.

İç Karartıcı...
Alakası yok. Sen nasıl anlamak istemişsen öyle anlamışsın. İç karartıcı demesine güldüm. Yani mizahi bi anlayış bu. Ama eleştirisine gülmedim. Elbetteki buraya eklediysem herkes eleştirir. Ayrıca ben güzel oldu güzel olmadı diye bir şey de söylemedim. Yani durumu çok ama çok ayrı yerlere saptırıyorsun.. Quaresma Wallpaper
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
ricardo quaresma