Quark 5,0 yüklemesinden sonra neden açılmaz?

QuarkXPress - Quark 5,0 yüklemesinden sonra neden açılmaz? Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar yardımcı olabilirseniz çok sevineceğim. XP ye Quark 5,0 yüklemek zorundayım test kitapları hazırlığı için firmadan verilen program bu , benim pc de 6,0 yüklü ancak 5,0 ...

ETUDIANT isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ETUDIANT

Grafiker / İstanbul

Alt 09-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar yardımcı olabilirseniz çok sevineceğim.

XP ye Quark 5,0 yüklemek zorundayım test kitapları hazırlığı için firmadan verilen program bu , benim pc de 6,0 yüklü ancak 5,0 yüklenmesi lazım fontlar filan ancak onda çalışıyor yaptığım işi 5,0 da açacaklar...

Programı yükledim sonra yeniden başlattım ancak

This systems regional settings are in incompatible with this version of QuarkXpres (86)

hatası veriyor .

1. Bende 6,0 yüklü olduğu içinmi
2, internete bağlı olmadığım için mi ? (çünkü online sayfası açılıp seri kodlarla ilgili bir şeyler çıkıyor )
3, pc de bir takım ayarlar mı yapmalıyım. ? şimdiden teşekkür ederim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bölgesel ayarlarınız bu versiyona uygun değil diyor Quark 5,0 yüklemesinden sonra neden açılmaz?

Buna göre bilgisayarda birtakım ayarlar yapmanız gerekiyor olabilir.

Aslında benim pc de, 4, 5, ve 6 versiyonun hepsi yüklü ve istediğimi açıp çalışabiliyorum Quark 5,0 yüklemesinden sonra neden açılmaz?
Bu mesajdan alıntı yap

ETUDIANT

Grafiker / İstanbul

Alt 09-07-2009 #3
Arkadaşım teşekkür ederim. Biraz önce ufak bir araştırma yaptım.
Sanırım q klavyeye çevireceğim ardındanda quarkı öyle yükleyeceğim buraya kadarını öğrenebildim. sonrasında bakacağız.

çok teşekkür ederim. çok hızlısınız. şimdi gidip kendi bilgisayarımda deneyeceğim. belki yarım saat sonra tekrar yazdıklarınıza bakabilirim. .

kolay gelsin ilgi ve alakanıza teşekkürler.... :angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-07-2009 #4
Klavyenizin q yahut f olmasının bir etkisi olacağını sanmıyorum ama siz bir deneyin Quark 5,0 yüklemesinden sonra neden açılmaz?

Bir şey değil, bilgimizi paylaşmak en güzel şey Quark 5,0 yüklemesinden sonra neden açılmaz?
Bu mesajdan alıntı yap

ETUDIANT

Grafiker / İstanbul

Alt 09-07-2009 #5
Klavye türçe olduğunda kesinlikle olmuyor illaki abd ve ingilizce olması gerekiyor... ama şimdi de font problemi yaşıyoruz...
Bu mesajdan alıntı yap
serhendi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhendi(37)

Yrd. Grafiker / Trabzon

Alt 10-07-2009 #6
ilk önce dil seçeneklerinden ingilizce ABD olanı seçiyoruz ve varsayılan dil olarak değiştiriyoruz. ingilizce abd olduğundan emin olduktan sonra kuarkı açacağız.. sistem dil seçeneği olarak ingilizce abd olarak görür ise program açar... program açtıktan sonra klavyemizi türkçe olarak değiştiriyorum ve çalışmaya devam ediyoruz... aslında basit bir sorun. ve sadece quark 5 te yapıyor...

iyi calismalar..
Bu mesajdan alıntı yap