Quark 7.0 da PDF ye aktarma sorunu

QuarkXPress - Quark 7.0 da PDF ye aktarma sorunu Sponsorlu Bağlantılar Herkese merhabalar aranıza yeni katıldım arkadaşlar ben Quark 7.0 da PDF ye aktarma sorunu yaşıyorum fakat programda acemiyim tasarım bitti herşey çok iyi pdf yaptığım gazete tek sayfa ...

MedyaMerkezi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MedyaMerkezi

Grafiker / İzmir

Alt 23-06-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkese merhabalar aranıza yeni katıldım arkadaşlar ben Quark 7.0 da PDF ye aktarma sorunu yaşıyorum fakat programda acemiyim tasarım bitti herşey çok iyi pdf yaptığım gazete tek sayfa halinde görünüyor bunuda matba corelldraw ile açınca gazete dağılıyor akrobatta gazete 16 sayfa 8 sağda 8 solda sayfa var çalışmamda fakat pdf yaptığımda ve hp laserjet 5100 ile yazıcıya gönderiyorum oda tek sayfa halinde geliyor zamanı olupta bana yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ederim ...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

MedyaMerkezi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MedyaMerkezi

Grafiker / İzmir

Alt 23-06-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Herkese merhabalar aranıza yeni katıldım arkadaşlar ben Quark 7.0 da PDF ye aktarma sorunu yaşıyorum fakat programda acemiyim tasarım bitti herşey çok iyi pdf yaptığım gazete tek sayfa halinde görünüyor bunuda matba corelldraw ile açınca gazete dağılıyor akrobatta gazete 16 sayfa 8 sağda 8 solda sayfa var çalışmamda fakat pdf yaptığımda ve hp laserjet 5100 ile yazıcıya gönderiyorum oda tek sayfa halinde geliyor zamanı olupta bana yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ederim ...
42 okuma 0 cevap benmi yanlış sordum bilemiyorum sabahtan beri cevap yazacak biri diye sayfada gözüm arkadaşlar Quark 7.0 da çift sayfalı bi gazete çalışmam var bunu çalıştığım gibi çift sayfa görünümde ne pdf kaydedebiliyom nede çıktı alabiliyorum sebebi nedir acaba ?
Bu mesajdan alıntı yap
ugur035 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ugur035

Matbaacı / İzmir

Alt 24-10-2014 #3
sorunun devam ediyor mu?
Bu mesajdan alıntı yap