quark 8 pdf sorunu

QuarkXPress - quark 8 pdf sorunu Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar merhaba quark 7 ve 8 de pdf verirken renkli zeminlerde beyazlık veriyor ekranda normalde zemin yok colordan none seçili freehand ile yapıştırıaln resimlerde de aynı sorun örnek: ...

quark 8 pdf sorunu
keskur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

keskur

Grafiker / İstanbul

quark 8 pdf sorunu

Alt 08-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar merhaba quark 7 ve 8 de pdf verirken renkli zeminlerde beyazlık veriyor ekranda normalde zemin yok colordan none seçili freehand ile yapıştırıaln resimlerde de aynı sorun

örnek: ImageShack - Hosting :: project2fo9.jpg

yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 12-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
pdf yollarken açılan kaydetme penceresini print screenleyip oraya atarsan yardımcı olabilirim ben denedim herşey normal görünüyo.
Bu mesajdan alıntı yap

keskur

Grafiker / İstanbul

Alt 12-09-2008 #3
kardeş hepsini denedim onların ama olmadı bi türlü math type ve freehand de copy paste yapınca aynı sorun eps resimlerde yapmıyor mac ve pc de denedik olmadı bir döküman atayım ordan bakarsın bi pdf ni upload edersen bi bakarım quark kaç kullanıyorsun bu arada kardeş
http://img524.imageshack.us/my.php?image=denemevf5.jpg
http://rapidshare.com/files/144611017/deneme.rar.html
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 13-09-2008 #4
ben 7 kullanıyorum attığın resimlere baktımda bişi anlamadım printten pdf alma yoluna gidiyosun gerek yok orda export var ona tıkladığın zaman direk pdf atar sorunsuz. bi dene istersen
Bu mesajdan alıntı yap

keskur

Grafiker / İstanbul

Alt 16-09-2008 #5
yok kardeş olmuyor zemin veriyor yine eps olarak çağırılan resimlerde vermiyor zemin ama freehand ve mathtype gibi programlardan koplaya yapıştırlarda pdf verirken zemin veriyor enteresan bi durum zaten
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 17-09-2008 #6
ok kopyala yapıştır yerine ctrl-e ile çağır kopyala yapıştır quarkta hıyarlık yapıyor. ikincisi eps kullanma derim ben resimleri tiff veya jpg yap. kusura bakma ben bu sorunla hiç karşılaşmadım fazla yardımcı olamıyorum...
Bu mesajdan alıntı yap

keskur

Grafiker / İstanbul

Alt 17-09-2008 #7
tamam sağol bilader
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
pdf, quark, sorunu