quark express 7.2 sorunu

QuarkXPress - quark express 7.2 sorunu ...

quark express 7.2 sorunu

quark express 7.2 sorunu

Alt 26-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

kolay gelsin;

ya benim quark expresste çok büyük bir sorunum var ve kimsede çözemedi ne bilgisayarcı nede quarktan anlayan biri ;
sorunum da ; quark express 7.2 kullanıyorum sayfa düzenlemesi yaparken sayfanın altında ve yanında bulunan tools (araç çubukları) sayfada yapraklanma oluyor araç çubukları bir kayboluyor bir geliyor.sayfa üst üste biniyor.ve bu 5 dadikada bir programı kapatıp yeniden açmama sebep oluyor.2 aydınr bununla uğraşıyorum şunuda söyliyeyim ekran kartı sorunlu değil blgisayar da yeni 2 aylık bir bilgisayar bu sorun neden kaynaklanır. bana yardımcı olursan çok sevinirim.yada beni yönlendirisen ,
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

servercan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

servercan

Grafiker / Kayseri

Alt 01-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşım senin sorunun bilgisayarın sistemiyle ilgili muhtemelen quark ı yeniden kurman gerekebilir çünkü bu sorun bende de olmuştu quarkı yeniden kur ve bilgisayarınının ram ı ni yükselt
Bu mesajdan alıntı yap
serhendi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhendi(37)

Yrd. Grafiker / Trabzon

Alt 01-05-2009 #3
bilgisarının sistemi nedir bilgisayarını özelliklerini de yazsan sana bilgi verebiliriim sanırım...
Bu mesajdan alıntı yap
mehmetince isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmetince

Baskıcı / Samsun

Alt 27-05-2010 #4
ORTALAMA 2 GB REM VE 2 İŞLEmCİ SANA YETER
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
express, quark, sorunu