QuarkXPress 6.5 tan worde aktarma sorunu

QuarkXPress - QuarkXPress 6.5 tan worde aktarma sorunu Sponsorlu Bağlantılar arkdaşlar macos x te QuarkXPress 6.5 kullanıyoruz ben de QuarkXPress 6.5 ta yapımış yazıları worde aktarırken türkçe karakter sorunu yaşıyorum. wordun türkçe yaması yapılmıştır. yazarken sorun yok ama ...

demidevran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

demidevran

Webmaster / İstanbul

Alt 13-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkdaşlar macos x te QuarkXPress 6.5 kullanıyoruz ben de QuarkXPress 6.5 ta yapımış yazıları worde aktarırken türkçe karakter sorunu yaşıyorum. wordun türkçe yaması yapılmıştır. yazarken sorun yok ama QuarkXPress 6.5 sayfasından koyaladıgımda sorun oluyor neden olabilir?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kopukhasan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kopukhasan

Hiç Biri / Antalya

Alt 13-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkdaşlar macos x te QuarkXPress 6.5 kullanıyoruz ben de QuarkXPress 6.5 ta yapımış yazıları worde aktarırken türkçe karakter sorunu yaşıyorum. wordun türkçe yaması yapılmıştır. yazarken sorun yok ama QuarkXPress 6.5 sayfasından koyaladıgımda sorun oluyor neden olabilir?
o sorun bildiğim kadarıyla sadece internetten copy paste yolu ile alınan metinlerde oluyor dilersen bir deneme yap wordde yazıp quark'a aldığın yazılarda sorun olmadığını göreceksin en azından benim karşılaştığım bu şekilde idi QuarkXPress 6.5 tan worde aktarma sorunu
Bu mesajdan alıntı yap

demidevran

Webmaster / İstanbul

Alt 15-12-2008 #3
arkadaşım ama benim quarkxpress sayfasından alıp worde aktarmam lazım... yani wordun bir ayarı yapılmamış olabilir?.. öyle tahmin ediyorum... yani hazır yapılmış sayfadan ben daha sonra almak zorundayım... bu konuda yardımınızı rica ediyorum
Bu mesajdan alıntı yap
tepeajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tepeajans

Grafiker / İstanbul

Alt 15-12-2008 #4
sana dopdf programını tavsiye ediyorum...

ben de corele aktarırken kullanıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

demidevran

Webmaster / İstanbul

Alt 15-12-2008 #5
nasıl bulurum o programı?...
Bu mesajdan alıntı yap

tepeajans

Grafiker / İstanbul

Alt 16-12-2008 #6
Download free PDF converter doPDF

bir bak bakıyım olcakmı?
Bu mesajdan alıntı yap

demidevran

Webmaster / İstanbul

Alt 17-12-2008 #7
olmadı arkadaşım...yaa tam olarak benim istediğim macosx word ayarları...yada QuarkXPress 6.5 ayarları...burdan hallolacak...cünkü QuarkXPress 5 te hiç sprun olmadan çalısıyordum...
Bu mesajdan alıntı yap

tepeajans

Grafiker / İstanbul

Alt 17-12-2008 #8
hımm senin prog. sorun var ozaman sen ayarları halledebilirsen düzelir ama bilmiyorum diyorsan en iyisi yeniden kurmak programı... benimde quark bilgim fazla değil çünkü.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
aktarma, quarkxpress, sorunu, tan, worde