QuarkXPress 8 açılma sorunu lütfen acil yardım...

QuarkXPress - QuarkXPress 8 açılma sorunu lütfen acil yardım... Sponsorlu Bağlantılar QuarkXPress 8'i kurdum ve programın açılması için çift tıkladığımda program ilk başta açılıyor sonra açılıştaki görüntü çıkıyor ve ben hiç bişi yapmadan tekrardan kendiliğinden kapanıyor.. Programın açılması için ...

bady_musti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bady_musti

Matbaacı / Bursa

Alt 04-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

QuarkXPress 8'i kurdum ve programın açılması için çift tıkladığımda program ilk başta açılıyor sonra açılıştaki görüntü çıkıyor ve ben hiç bişi yapmadan tekrardan kendiliğinden kapanıyor..

Programın açılması için tıkladıgımda çıkan açılışın resmi..

bu resimdede görev yöneticisinden QuarkXPress.exe'nin çalıştıgını gösteriyor..

ve en sonunda QuarkXPress.exe esrarengiz bir şekilde kayboluyor ve quarkta açılmıyor..

Bu problem hakkında bilgisi olan arkadaşlar yada daha önce başına gelen arkadaşlar varsa yardım ederseler sevinirm..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

truant34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

truant34

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Senden programı kurarken lisans istemiştir sende okeylemişsin ve kurmuşsun ve bilgisayarda da büyük ihtimalle internet bağlı olduğu için direk men kendini kapatıyor yani ping atıyor veya programı kurduktan sonra pilgisauarı yeniden başlatman gerekirdi...
Bu mesajdan alıntı yap
meveöz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

meveöz

Matbaacı / Gaziantep

Alt 14-02-2009 #3
quarkta 7,2 de overprint nasıl yapılıyor arkadaslar yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
CimCime15 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CimCime15

Desinatör / Burdur

offffffffffffffffffffffffff acil yardım

Alt 15-02-2009 #4
:headbang::headbang:
Ouark Press 8.0 'ı yükledim iki hafta gazete dizgisi yaptım şimdi açılmıyor proğram delircem biri bana acil yardım etsin. yarın baskıya vermem gerek
Bu mesajdan alıntı yap
poseidon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poseidon

Grafiker / Yurtdışı

Alt 19-02-2009 #5
Programi lisansli mi kurdunuz yoksa kacak mi? eger ayarlari dogru yapmadiysaniz ve lisansli degilse bu hatayi vermesi normal... yapacak bisey yok y alisansli alacaksiniz ya da lisansini bulacaksiniz!
Bu mesajdan alıntı yap

bady_musti

Matbaacı / Bursa

Alt 10-03-2009 #6
sorunu çözdüm hepinize ilginiz için tşk ederim.. Sorunumu şöyle çözdüm ilk başta kurdugum QuarkXPRESS'i kaldırdım bilgisayardan sonrada REGEDİT ten quark a ait keyleri sildim sonra tekrar kurdum kurduktan sonra bilgisayarım yeniden başlattım tıkladım ve çalıştı QuarkXPress 8 açılma sorunu lütfen acil yardım...
Bu mesajdan alıntı yap
poseidon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poseidon

Grafiker / Yurtdışı

Alt 10-03-2009 #7
sorunun cozulmesine sevindim.. Umarim basiniza daha fazla dert acmaz QuarkXPress 8 açılma sorunu lütfen acil yardım...
Bu mesajdan alıntı yap

bady_musti

Matbaacı / Bursa

Alt 10-03-2009 #8
inş ben ufak bir ilçede yerel gazete tasarlıyorum ama tasarımlarımı Corelle yapıyorunm şuanlık ona baya alıştım QuarkXPress'i ögrenmek için kurdum ama internette biraz araştırdım QuarkXPress için videolu dersler filan bulamadım internette bu tür dersler bulabilirmiyim..
Bu mesajdan alıntı yap
BabyStopMe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BabyStopMe

Grafiker / Ankara

Alt 10-03-2009 #9
QuarkXpress %99 kısa yollar ile kullanılan bir programdır. kısa yolları öğrenmen videolu çalışmaktan daha iyidir..
Bu mesajdan alıntı yap

bady_musti

Matbaacı / Bursa

Alt 11-03-2009 #10
bu akşam biraz kurcaladım dediğin gibi kısa yollarını iyi ögrenmek lazım tavsiyen için tşk ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
acil, acilma, lutfen, quarkxpress, sorunu, yardim