QuarkXpress Çalışmalarımız...

QuarkXPress - QuarkXpress Çalışmalarımız... ...

poseidon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poseidon

Grafiker / Yurtdışı

Alt 10-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yapmış oldugumuz ya da hala uzerinde çalıştigimiz butun QuarkXpress calismalarimizi burdan yayinlayalim ve birbirimizle paylasarak eksiklerimizi ve artilarimizi gorelim, kendimizi gelistirelim...
Bilmediklerimizi ogrenelim bildiklerimizi paylasalim...

Ben bi yerel haber gazetesinde Görsel Yonetmenlik yapiyorum yaklasik 1.5 yildir, sayfalar tek tek elimden geciyor ve hepsini tek tek ciziyorum.. ilk olarak ben paylasmak isterdim ama butun calismalar is yerinde ama ilk isim calismalarimi paylasmak olacak... Eger haftalik bir gazete ile ilgili bi sorunuz varsa burdan sorabilirsiniz..

hadi gorelim icimizdeki gizli sayfa tasarimcilarini, cevherleri...QuarkXpress Çalışmalarımız...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

BaDCoD isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BaDCoD

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 10-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yapmış oldugumuz ya da hala uzerinde çalıştigimiz butun QuarkXpress calismalarimizi burdan yayinlayalim ve birbirimizle paylasarak eksiklerimizi ve artilarimizi gorelim, kendimizi gelistirelim...
Bilmediklerimizi ogrenelim bildiklerimizi paylasalim...

Ben bi yerel haber gazetesinde Görsel Yonetmenlik yapiyorum yaklasik 1.5 yildir, sayfalar tek tek elimden geciyor ve hepsini tek tek ciziyorum.. ilk olarak ben paylasmak isterdim ama butun calismalar is yerinde ama ilk isim calismalarimi paylasmak olacak... Eger haftalik bir gazete ile ilgili bi sorunuz varsa burdan sorabilirsiniz..

hadi gorelim icimizdeki gizli sayfa tasarimcilarini, cevherleri...QuarkXpress Çalışmalarımız...
Çalışmları dört gözle bekliyorum çünkü universiteye gazete çıkaracağım bu çalışmalar bana rehper olacak biliyorsunuz yerel gazete boyutu ulusaldan farklı o yüzden hazır bir şablonun elimde olması muthiş olur
Bu mesajdan alıntı yap

poseidon

Grafiker / Yurtdışı

Alt 13-05-2008 #3
ilk ben paylasayim madem...

İzmir'in nadide gazetesi QuarkXpress Çalışmalarımız... haftalik haber gazetesi sayfalarin cizimi ve tasarimi bana ait, daha 100 sayi var ama hepsini buraya koymak baya zaman alir, onun icin aralarindan rastgele sectim, toplam 16 sayfa, talep olursa (ornek gormek acisindan) ileride dsah acok gonderebilirim...

Eksikleri, artilari vurgulamak istediginiz biseyler varsa lutfen belirtin, elestiriler yapici oldugu surece hep acigiz...

Bu mesajdan alıntı yap
almigo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

almigo

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 14-05-2008 #4
Başlıklarda ve spotlarda hangi fontları kullanıyorsun.Burada paylaşabilirmisin
Bu mesajdan alıntı yap
suleymankkoklu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

suleymankkoklu(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-05-2008 #5
tebrikler güzel bir gazete çalışması
biraz bilgi verirsen (püf noktaları)
Bu mesajdan alıntı yap

poseidon

Grafiker / Yurtdışı

Alt 14-05-2008 #6
manset genelde helvetica ya da impact, spotlar arial plain, haber yazilari book antiqua..

ne gibi seyler bilmek isityorsunuz? sorun soyleyeyim...
Bu mesajdan alıntı yap

BaDCoD

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 14-05-2008 #7
manset genelde helvetica ya da impact, spotlar arial plain, haber yazilari book antiqua..

Örnek olarak bir tanesinin quark dosyası hiç fena olmazı QuarkXpress Çalışmalarımız... haber yerleşimi vs bilgi sahibi olurduk en azından tabiki mümkünse
Bu mesajdan alıntı yap

BaDCoD

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 14-05-2008 #8

Şu fontları bir rarlayıp paylaşsak super olacak QuarkXpress Çalışmalarımız...
Bu mesajdan alıntı yap

poseidon

Grafiker / Yurtdışı

Alt 15-05-2008 #9
tamam hepsini yaparim cok kolay, ama bir sartla, sizde bi kac calismanizi burada paylasacaksiniz... bizde gorelim icimizdeki cevherleri... QuarkXpress Çalışmalarımız...
Bu mesajdan alıntı yap

BaDCoD

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 15-05-2008 #10
tamam hepsini yaparim cok kolay, ama bir sartla, sizde bi kac calismanizi burada paylasacaksiniz... bizde gorelim icimizdeki cevherleri... QuarkXpress Çalışmalarımız...
Hocam İlk defa çalışma vereceğim yoksa hemen yayınlardım universitenin gaztesini yapıyorum o yüzden önümde önceden yapılmış hazır bir çalışmanın olması super birşey olurdu yerleşim olsun haber görselliği olsun bilgim sıfır font olarakta çok sıkıntılıyım o yüzden pylaşmanızı çok istiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
calismalarimiz, Çalışmalarımız, ege manset, quarkxpress