QuarkXPress ögrenmek istiyorum ne yapmam lazım

QuarkXPress - QuarkXPress ögrenmek istiyorum ne yapmam lazım Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar QuarkXPress ögrenmek için hangi adımları izlemek gerekiyor. Bu ilk adım olacagı için tavsiyeler iniz lazım Bir de QuarkXPress ögrenimi için tavsiye ettiğiniz (nette) ders adres linkleri varsa ...

QuarkXPress ögrenmek istiyorum ne yapmam lazım
Alt 22-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar QuarkXPress ögrenmek için hangi adımları izlemek gerekiyor.

Bu ilk adım olacagı için tavsiyeler iniz lazım

Bir de QuarkXPress ögrenimi için tavsiye ettiğiniz (nette) ders adres linkleri varsa verirseniz sevinirim.

Adana da ögretecek bir kişi veya tavsiye edebileceginiz kurs biliyormusunuz
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 06-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hmm proğramı kurcalayarak öğrenebilirsiniz yada forumda sanırım kısayollarını görmüstüm onları öğrenerekte bir ucundan başlayabilirsiniz yada quark ile dizgi yapan birisinin yanına oturup nasıl yaptığını izleyerek başlayabilirsiniz QuarkXPress ögrenmek istiyorum ne yapmam lazım (hızına yetisipte nerde ne yaptığını anlarsınız umarım QuarkXPress ögrenmek istiyorum ne yapmam lazım)
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 06-10-2008 #3
Programı temin ederseniz sitemizde amatöründen başlayarak profesyonel kullanıcıların eğitimi için derslerimiz mevcuttur hiç değilse bu dersler sizin temeliniz için sağlıklı bir adım olucaktır. Ayrıca quark kategorisinde takıldığınız yada işin içinden çıkamadığınız her sorunu bizimle paylaşın hem yönetim kadromuz hemde üyelerimiz size en kısa sürede gerekli olan çözümü sunacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
Freelens isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Freelens

Grafiker / Yurtdışı

Alt 06-10-2008 #4
Onerdim, Quark degil In Desing ogren.
Iyi calismalar
Bu mesajdan alıntı yap
Yunus PARLAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-10-2008 #5
Quark öğrenemine başlamadıysanız başlayamayın bence. Qark kullanan gazeteler ve çoğu kurum İnDesing a geçmeye başladı. Tavsiyem İnDesing öğrenmenizden yanadır. Saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 06-10-2008 #6
ya çok teşekkürler
ben şu an quark derslerine başladım
bunun yanında ptohosop ve coreli biraz çözdüm
yakında deneye deneye ögrenecegiz inş
tabi sizin yardımlarınızla tekrar teşekkür
Bu mesajdan alıntı yap
cesurmeneli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cesurmeneli

Grafiker / İzmir

Alt 28-10-2008 #7
quark basit bi program.yani ps ai corele nazaran. her konuda yeteri kadar pratik yaparsanız kolay öğrenirsiniz.
şu an hala quark çoğunlukla kullanılmakta.
ama quarka bağlı kalmayın. yavaş yavaş indesign a göz atmalısınız. daha sonradan olaylara fransız kalmayın..
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
istiyorum, lazım, quarkxpress, yapmam, ögrenmek