QuarkXPress'te coğrafya sorusu yazımı

QuarkXPress - QuarkXPress'te coğrafya sorusu yazımı Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar, Yayınevine coğrafya sorusu hazırlıyorum. Ancak yayınevi QuarkXPress kullandıklarını buradan indesigne aktardıkları belirttiler. O nedenle soruları Quarktan istiyorlar. Quarkı daha önce kullanmadım. Quarkta şekilli soru nasıl hazırlarım? Doğrudan ...

dincert isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dincert

Eğitimci / İstanbul

Alt 20-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar,
Yayınevine coğrafya sorusu hazırlıyorum. Ancak yayınevi QuarkXPress kullandıklarını buradan indesigne aktardıkları belirttiler. O nedenle soruları Quarktan istiyorlar. Quarkı daha önce kullanmadım. Quarkta şekilli soru nasıl hazırlarım? Doğrudan çizim yapabilir miyim? Yoksa freehand gibi programlarda hazırlayıp buraya mı çekmeliyim? Yardımlarınız için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

serhendi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhendi(37)

Yrd. Grafiker / Trabzon

Alt 21-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kuarkın çizimiyle güzel çizimler yapamazsın.. çizim programlarında yapıp kuarka çekebilirsin..
Bu mesajdan alıntı yap