Radian Massage Cream ® Afiş - Broşür ve Kutu İçi Tanıtım Tasarımı

Afiş Tasarımı - Radian Massage Cream ® Afiş - Broşür ve Kutu İçi Tanıtım Tasarımı Sponsorlu Bağlantılar [FONT="Trebuchet MS"] Merhaba, Çok kısa bir süre içerisinde Tüm Eczaneler'de yer alıcak Ürünümüzün Afiş, Broşür ve Kutu içerisinde yer alacak çalışmaları sizinle paylaşıyorum. Görüşlerinizi bekliyorum. Not: Bir bütün ...

N. Eser ULUHAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N. Eser ULUHAN(33)

Webmaster / İstanbul

Alt 15-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

[FONT="Trebuchet MS"]Merhaba,

Çok kısa bir süre içerisinde Tüm Eczaneler'de yer alıcak Ürünümüzün Afiş, Broşür ve Kutu içerisinde yer alacak çalışmaları sizinle paylaşıyorum. Görüşlerinizi bekliyorum.

Not: Bir bütün olduğu için hepsini bir arada verdim. Konu kirliliğine yol açmamak için broşür tasarımı bölümüne koymak istemedim. İlgililerin dikkatine Radian Massage Cream ® Afiş - Broşür ve Kutu İçi Tanıtım Tasarımı[/FONT]

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yorgunella isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 15-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Genel itibariyle renk uyumları hoş olmuş bence. 3. çalışmadaki kırmızı şeritli başlıkların altındaki yazıları da bence bi alttakinde olduğu gibi kırmızı şeritle aynı hizada yapsanız sanırım daha hoş gözükür Radian Massage Cream ® Afiş - Broşür ve Kutu İçi Tanıtım Tasarımı

Metin logosu turuncu olduğu için kırmızıları arasında bir uyumsuz gibi geldi acaba rengini değiştirme gibi bir şansınız varmı veya kırmızı rengi değiştirseniz nasıl olur acaba?

ve reklama girmesin diye tel. numaralarını ve mail adresini blurlaştırsanız üstüste uyarılarda almanızı önlemiş oluruz sanırım Radian Massage Cream ® Afiş - Broşür ve Kutu İçi Tanıtım Tasarımı
emeğinize sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
N. Eser ULUHAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N. Eser ULUHAN(33)

Webmaster / İstanbul

Alt 15-09-2009 #3
Genel itibariyle renk uyumları hoş olmuş bence. 3. çalışmadaki kırmızı şeritli başlıkların altındaki yazıları da bence bi alttakinde olduğu gibi kırmızı şeritle aynı hizada yapsanız sanırım daha hoş gözükür Radian Massage Cream ® Afiş - Broşür ve Kutu İçi Tanıtım Tasarımı

Metin logosu turuncu olduğu için kırmızıları arasında bir uyumsuz gibi geldi acaba rengini değiştirme gibi bir şansınız varmı veya kırmızı rengi değiştirseniz nasıl olur acaba?

ve reklama girmesin diye tel. numaralarını ve mail adresini blurlaştırsanız üstüste uyarılarda almanızı önlemiş oluruz sanırım Radian Massage Cream ® Afiş - Broşür ve Kutu İçi Tanıtım Tasarımı
emeğinize sağlık..
[FONT="Trebuchet MS"]Tüm çalışmalar baskıdan geldi Radian Massage Cream ® Afiş - Broşür ve Kutu İçi Tanıtım Tasarımı Çalışmaları ürünü piyasaya sürmeden önce paylaşmamam gerekliydi. Bunlar basılmış halleri.

Dediğiniz gibi telefon ve adres bilgileri flulaştırdım.

Ayrıca Turuncu logo ve Kırmızı arkaplanı bende sizin gibi düşünmüştüm tasarıma gönderdikten sonra. Ancak afişi ve broşürü görünce bu düşüncem değişti. Gayet şık olmuş.

Görüşleriniz için teşekkür ederim Radian Massage Cream ® Afiş - Broşür ve Kutu İçi Tanıtım Tasarımı[/FONT]
Bu mesajdan alıntı yap
yorgunella isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 15-09-2009 #4
[FONT="Trebuchet MS"]Tüm çalışmalar baskıdan geldi Radian Massage Cream ® Afiş - Broşür ve Kutu İçi Tanıtım Tasarımı Çalışmaları ürünü piyasaya sürmeden önce paylaşmamam gerekliydi. Bunlar basılmış halleri.

Dediğiniz gibi telefon ve adres bilgileri flulaştırdım.

Ayrıca Turuncu logo ve Kırmızı arkaplanı bende sizin gibi düşünmüştüm tasarıma gönderdikten sonra. Ancak afişi ve broşürü görünce bu düşüncem değişti. Gayet şık olmuş.

Görüşleriniz için teşekkür ederim Radian Massage Cream ® Afiş - Broşür ve Kutu İçi Tanıtım Tasarımı[/FONT]
Rica ederim. O zaman hayırlı olsun demekten başka bir seçenek yok Radian Massage Cream ® Afiş - Broşür ve Kutu İçi Tanıtım Tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap