Radyo Katalog Çalışması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Radyo Katalog Çalışması ...

Radyo Katalog Çalışması
ben_romeo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ben_romeo

Webmaster / İzmir

Radyo Katalog Çalışması

Alt 25-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tema imajın ilk görüntüsü,
Radyo Katalog Çalışması

Bu bonus bir çalışma,
Radyo Katalog Çalışması

Bu da final,
Radyo Katalog Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sinankul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sinankul

Grafiker / Ankara

Alt 25-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ilk sayfada logo ve yazıları seçip okumak bi hayli zor...deviantArt ve altında her ne yazıyorsa dişi olmasında fayda var...kontur iyice zayıflatmış derim...iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 25-06-2008 #3
zemin koyu renklerden oluştuğu için fontlara canlı renkler verilirse daha belirgin hale getirebilirsin... emeğine sağlık!..
Bu mesajdan alıntı yap

ben_romeo

Webmaster / İzmir

Alt 25-06-2008 #4
ilk sayfada logo ve yazıları seçip okumak bi hayli zor...deviantArt ve altında her ne yazıyorsa dişi olmasında fayda var...kontur iyice zayıflatmış derim...iyi çalışmalar
ilk sayfadaki çalışma resmin orginal yani Ham halidir. deviantART: where ART meets application! adresinden alıp size ham halini göstermek amacıyla koydum, üzerinde bir oynama yapmadım.
Bu mesajdan alıntı yap

ben_romeo

Webmaster / İzmir

Alt 25-06-2008 #5
zemin koyu renklerden oluştuğu için fontlara canlı renkler verilirse daha belirgin hale getirebilirsin... emeğine sağlık!..
Final yani çalışmanın son hali en alttaki yani 3. çalışma. Orda font kullanmadım.

*Kastın 1. resim ise, yukarda belirttiğim gibi o background olarak kullandığım resmin orginal hali. Ben üzerinde ne gibi değişiklikler (su rengi değişimi, küçük bir kara parçası ve üstündeki bir gramofon, vs...) yaptığımı görmeniz açısından onu koydum ama herkesin fikri 1. resime yönelik olmuş.

*Eğer kastın 2. resim ise onun için biraz daha renk savaşı verebilirim.
Bu mesajdan alıntı yap

sinankul

Grafiker / Ankara

Alt 25-06-2008 #6
ilk sayfadaki çalışma resmin orginal yani Ham halidir. deviantART: where ART meets application! adresinden alıp size ham halini göstermek amacıyla koydum, üzerinde bir oynama yapmadım.
çalışmalarının hangisinin ne olduğunu tam anlatmadığın için hangisinde ne gördüysem onu söyledim...kızmana gerek yok
Bu mesajdan alıntı yap

ben_romeo

Webmaster / İzmir

Alt 25-06-2008 #7
çalışmalarının hangisinin ne olduğunu tam anlatmadığın için hangisinde ne gördüysem onu söyledim...kızmana gerek yok

Yoo kızmadım, Sadece resimlerin aralarındaki yazıları okursan tam olarak ne olduğunu anlayabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap

sinankul

Grafiker / Ankara

Alt 25-06-2008 #8
Yoo kızmadım, Sadece resimlerin aralarındaki yazıları okursan tam olarak ne olduğunu anlayabilirsin.
karışıklık şu:1.sayfa devintArt 2.sayfa logo ve amblemsiz 3.sayfa ise halikarnas...ayrıca bu sanırım katalog kapağı, ama katalog demişsin..neyse yinede eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

ben_romeo

Webmaster / İzmir

Alt 25-06-2008 #9
peki, yorumların için çok saol...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
Çalışması, katalog, radyo