Radyo programi için afis

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Radyo programi için afis Sponsorlu Bağlantılar Selamla radyo programi için yaptigim afis hakinda sizler degerli grafikerlerden yorumunuzu almak isterim Saygilarimla...

Radyo programi için afis
baymo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baymo

Grafiker / Adana

Radyo programi için afis

Alt 04-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selamla

radyo programi için yaptigim afis hakinda sizler degerli grafikerlerden yorumunuzu almak isterim

Radyo programi için afis

Saygilarimla
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Joymen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Joymen

Öğrenci (Grafik) / Batman

Alt 04-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hocam normalde begendiğim çalışmalara yorum yapar begenmediklerimi eleştirmem yalnız gece gece bi yorum yapayım istedim. Evvela arka planı değiştirin derim, daha sonra yazıların altındaki gölgelerden kurtulun, o mikrofonu oradan cıkarın derim. Ve Arka plan beyaz olsa yazı rengide logonun arka planırenginde olsa daha guzel olacaktır diye düşünüyorum. Kabartmalı gölgeli yazıları pek estetik bulmuyorum. İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
Soner DİLEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 04-04-2012 #3
mikrofon sünmüş ve baymo yazısındaki photoshop efekti "bence" artık tarih oldu eskidide diyebilirz.. birde türkçe karakter hatalarına dikkat ediniz..emeğinize sağlık Radyo programi için afis
Bu mesajdan alıntı yap
baymo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baymo

Grafiker / Adana

Alt 04-04-2012 #4
Fransa'da oldugum için turkçe karakter problemi var klavyede, degerli yorumlariniz için tesekkur ederim Radyo programi için afis
Bu mesajdan alıntı yap