Radyom İçin Logo

Logo İstek - Radyom İçin Logo Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar, Radyom, ''Radyo Rapingo'' için acilen logo yaptırmak istiyorum. Şuanki logomuz çok güzel fakat tek eksiği sadece beyaz renk üzerinde güzel duruyor, diğer renklerde sönük kalıyor. Radyomun facebook ...

Radyom İçin Logo
Ain Ribbon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ain Ribbon

Öğrenci (Diğer) / Antalya

ünlem

Radyom İçin Logo

Alt 01-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar,
Radyom, ''Radyo Rapingo'' için acilen logo yaptırmak istiyorum. Şuanki logomuz çok güzel fakat tek eksiği sadece beyaz renk üzerinde güzel duruyor, diğer renklerde sönük kalıyor. Radyomun facebook sayfası bu : http://www.facebook.com/rapingo
Yaptırmak istediğim logo ise http://bit.ly/yhEIfk gibi bir logo. Her renge uyması gerekiyor ve hem ciddi hemde laubali tarzda olması gerekiyor. İlgilenen arkadaşlar çok acil adresine mail atarlarsa sevinirim. Beklemedeyim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ain Ribbon

Alt 01-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ya da bu tarz bir logo olabilir. Yani istediğim her renge uysun http://www.logofaves.com/2011/12/delicia/ yada http://www.logofaves.com/2011/12/delicia/
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 01-02-2012 #3
Bu logo için ayırdığın bütçe ne kadar?

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
eswerrr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eswerrr

Öğrenci (Diğer) / Sakarya

Alt 01-02-2012 #4
Biraz radyonun konu aldığı müzik yada program konuları ne tarz bişeydir radyo rapingoyu nasıl ifade ederdiniz mesela kısaca?
Bu mesajdan alıntı yap

eswerrr

Alt 01-02-2012 #5
Yazı okunaklı olmalı yada herfikre açığım gibi tavsiyelerde bulunursanız daha çok ilgilenen çıkacaktır. İyi günler.
Bu mesajdan alıntı yap

Ain Ribbon

Alt 01-02-2012 #6
Bu logo için ayırdığın bütçe ne kadar?
'den ulaşırsanız daha detaylı konuşabiliriz burada fiyat pazarlığı etmek istemiyorum Radyom İçin Logo
Bu mesajdan alıntı yap

Ain Ribbon

Alt 01-02-2012 #7
Biraz radyonun konu aldığı müzik yada program konuları ne tarz bişeydir radyo rapingoyu nasıl ifade ederdiniz mesela kısaca?
Radyo Rapingo hiphop aleminde canlı yayınlarıyla meşhur bir radyodur. Her hafta 2-3 kere hiphop camiasından ünlü isimleri radyoya konuk olarak getirir.
Bu mesajdan alıntı yap

Ain Ribbon

Alt 01-02-2012 #8
Yazı okunaklı olmalı yada herfikre açığım gibi tavsiyelerde bulunursanız daha çok ilgilenen çıkacaktır. İyi günler.
Yazı tabiki okunaklı olmalı çünkü logo parti afişlerine eklenecek ve uzaktan dahi okunması gerekli. Renk ağırlıkları farketmez fakat turuncu-gri-siyah-beyaz-kırmızı-sarı gibi renkler radyo konseptine daha çok uyacaktır. Dediğim gibi ilgilenen arkadaşlar adresine ulaşırsa ayrıntılı konuşabiliriz...
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 01-02-2012 #9
'den ulaşırsanız daha detaylı konuşabiliriz burada fiyat pazarlığı etmek istemiyorum Radyom İçin Logo
Zaten bende bilmece sormuştum.

Bu konunun yeri iş veren ilanları bölümü.

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

eswerrr

Alt 01-02-2012 #10
Beğenirmisiniz beğenmezmisiniz fakat en basitinden bir logo buldum her renge uygunda oluyor falakt il sırada kırmızı mavi oldu benim hoşuma giden.
Radyom İçin Logo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
logo, psd, radyo, rapingo, tasarım