Ramada Hotel kahve Menüsü

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Ramada Hotel kahve Menüsü ...

tdogan86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 22-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar. ramada otel için kahve menüsü tasarımım. A4 ebatında 2 kırımlı bir iş. kırım yerlerine kros attım. yorumlarınızı bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Beyazın saflığı temizliği ön planda temiz iş olmuş amacına uygun ama ben yerinde olsaydım o mavi yuvarlakları ve çizgileri kullanmazdım amaçsız duruyorlar.Birde yazılar siyah olsa daha net okunurdu emeğine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 22-05-2009 #3
Beyazın saflığı temizliği ön planda temiz iş olmuş amacına uygun ama ben yerinde olsaydım o mavi yuvarlakları ve çizgileri kullanmazdım amaçsız duruyorlar.Birde yazılar siyah olsa daha net okunurdu emeğine sağlık...
teşekkür ederim iç kısmındaki yazıları söylüyorsanız onlar zaten siyahlar jpg çıkarırken gri gibi durmuş olabilirRamada Hotel kahve Menüsü haklısınız maviler hakkında. onu şu amaçla kullandım. dediğiniz gibi beyazın saflığını kullandım lakin çok sade kaldı. biraz renk katmak amaçlı kullandım çizgiler ve yuvarlaklar birbirini tamamladı.

yorumlarınız için ayrıca teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-05-2009 #4
teşekkür ederim iç kısmındaki yazıları söylüyorsanız onlar zaten siyahlar jpg çıkarırken gri gibi durmuş olabilirRamada Hotel kahve Menüsü haklısınız maviler hakkında. onu şu amaçla kullandım. dediğiniz gibi beyazın saflığını kullandım lakin çok sade kaldı. biraz renk katmak amaçlı kullandım çizgiler ve yuvarlaklar birbirini tamamladı.

yorumlarınız için ayrıca teşekkür ederim
Amaç hareketse çizgi ile yuvarlak arasında bir seçim yapmalıydın.Bu şekilde üzerine sonradan eklenmiş boşluklar dolsun diye kullanılmış gibi bir izlenim bırakıyor.Tabi tasarım senin son sözü yine sen söylersinRamada Hotel kahve MenüsüGenel olarak beğendim emeğine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 22-05-2009 #5
teşekkürler artık bu şekilde müşteriye yolladım bakalım. haklısın ama bak bana hiç öyle gelmemişti çizgi hoş duruyorda sanki noktalar dediğin gibi aman buralar boş kalmasında attırıvereyim demişim gibiRamada Hotel kahve Menüsü yorumların için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-05-2009 #6
teşekkürler artık bu şekilde müşteriye yolladım bakalım. haklısın ama bak bana hiç öyle gelmemişti çizgi hoş duruyorda sanki noktalar dediğin gibi aman buralar boş kalmasında attırıvereyim demişim gibiRamada Hotel kahve Menüsü yorumların için teşekkürler
Olmuşla ölmüşe çare yokmuş Ramada Hotel kahve MenüsüRica ederimRamada Hotel kahve Menüsü
Bu mesajdan alıntı yap
Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 22-05-2009 #7
Kahve ve mavi tonları bir arada sevemedim. Mavi soğuk bir renktir. Dondurma, soğuk içecekler vs.. kullanabilirsiniz, gayette hoş olur.
Ama ürün kahve.
Adı üstünde kahve rengi...
Belki kırmızı yada siyah desteğiyle daha ağır ve kahveyi ifade eden bir çalışma yapılabilirdi.

Elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 22-05-2009 #8
Kahve ve mavi tonları bir arada sevemedim. Mavi soğuk bir renktir. Dondurma, soğuk içecekler vs.. kullanabilirsiniz, gayette hoş olur.
Ama ürün kahve.
Belki kırmızı yada siyah desteğiyle daha ağır ve kahveyi ifade eden bir çalışma yapılabilirdi.

Elinize sağlık.
değerli yorumların için teşekkürler. evet olabilirdi ama içinde soğuk ve alkollü kahveler de varRamada Hotel kahve Menüsü esasen mavi olmasının diğer bir sebebi de iç tarafta kullandığım görsellerin mavi fonda çekilmiş olması. bütünlük olması açısından mavi kullandım.
Bu mesajdan alıntı yap
kayra isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kayra(39)

Grafiker / İzmir

Alt 22-05-2009 #9
Ama ürün kahve.

Elinize sağlık.
bende aynı fikirdeyim, renk değişirse daha iyi olacak gibi geliyor, kapaktaki renklerle uyumlu bir ton olabilir. Onun dışında gayet güzel, elinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
derya_d13 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

derya_d13

Grafiker / İstanbul

Alt 22-05-2009 #10
eline sağlık temiz iş olduğu ilk bakışta dikkat çekiyor..
ben de arkadaki mavi noktalara takıldım.. boya sıçramış gibi duruyor..
o boşlukları daha farklı doludurmayı deneseydin..
bir de iç ve dış renk biraz uyumsuz olmuş.. ön kapak kımızı fakat içerde kırmızıdan eser yok..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
menü tasarımı, ramada, ramada hotel