rander sorunu

After Effects - rander sorunu Sponsorlu Bağlantılar mrblar after effeckt e müzik klibini atıyorum rander lıyorum ama klibin tamamını randerlamıyor 4.00 dk ise 3 dk sını randerlıyo ve ses gelmiyo bunun sorunu nedir yardımcı olursanız ...

rander sorunu
cyborg19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cyborg19

Öğrenci (Grafik) / Çorum

rander sorunu

Alt 10-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

mrblar after effeckt e müzik klibini atıyorum rander lıyorum ama klibin tamamını randerlamıyor 4.00 dk ise 3 dk sını randerlıyo ve ses gelmiyo bunun sorunu nedir yardımcı olursanız sevinirim

aftereccekt 7.0
bil özellikleri
8.gb ram
2 gb ekran kartı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hsyngngr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hsyngngr

Grafiker / Ankara

Alt 11-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
render ayarlarına bakman lazım
Bu mesajdan alıntı yap
slybee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

slybee

Hiç Biri / Samsun

Alt 12-06-2011 #3
Youtube size yardımcı olacaktır. "Rendering AE Projects with Adobe Media Encoder" şeklinde aratın. Örn:
Bu mesajdan alıntı yap
aeci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aeci

Hiç Biri / İstanbul

Alt 12-08-2011 #4
Adobe Media Encoder olmadan render yapmak mümkün değil mi? after effects cs3 kullanıyorum ve sadece bazen 'create proxy' dediğimde kayıt yapıyor ama bu işlem render değil sanırım şu render konusunda acil yardım lütfenn
Bu mesajdan alıntı yap
aeci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aeci

Hiç Biri / İstanbul

Alt 12-08-2011 #5
Adobe Media Encoder olmadan render yapmak mümkün değil mi? after effects cs3 kullanıyorum ve sadece bazen 'create proxy' dediğimde kayıt yapıyor ama bu işlem render değil sanırım şu render konusunda acil yardım lütfenn
üst üste msj yazıyorum ama şimdi birşey fark ettim hazır projedeki her compositionlar ayrı ayrı create proxy movie diyince kaydediliyor ama şimdi de süresi çok kısa 3 sn kayıt yapıyor,normalde render işlemi bu şekilde mi oluyor?süreyi nasıl ayarlayabilirz?
Bu mesajdan alıntı yap
purplelizard isimli Üye şimdilik offline konumundadır

purplelizard

Grafiker / Manisa

Alt 24-08-2011 #6
renderı burdan yapıyosun arkadaşım. composition/add to render queue
media encoder olmadanda render alırsın.
Bu mesajdan alıntı yap
zirvemen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zirvemen

Eğitimci / Kahramanmaraş

Alt 25-08-2011 #7
purplelizard arkadaşın dediği şekilde olacak media dan hariç AE nin içindede var
Bu mesajdan alıntı yap