Randy Kraft - Seri Katiller Tipografi Çalışması 08

Tipografi Tasarımları - Randy Kraft - Seri Katiller Tipografi Çalışması 08 Sponsorlu Bağlantılar "Seri Katiller" serisinin 8. Çalışması; Randy Kraft... Diğerleri neler di? 7. William Heirens 6. John Wayne Gacy 5. Albert Fish 4. Jeffrey Dahmer 3. Elizabeth Bathory 2. Ted ...

erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

"Seri Katiller" serisinin 8. Çalışması; Randy Kraft...

Diğerleri neler di?

7. William Heirens
6. John Wayne Gacy
5. Albert Fish
4. Jeffrey Dahmer
3. Elizabeth Bathory
2. Ted Bundy
1. David Berkowitz
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

cengiz669 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cengiz669

Grafiker / Kocaeli

Alt 20-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
eline sağlık kardeşim... bende yeni çalışma ne zaman gelecek die bekliodum... =)
ama şu alandaki yazılar keşke olmasaydı
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-09-2008 #3
Yine ellerine sağlık... Siyah beyaz yakışmış yollara.Ama yine de typografi etiketin kırmızı mı olsaydı ki?
Bu mesajdan alıntı yap

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-09-2008 #4
eline sağlık kardeşim... bende yeni çalışma ne zaman gelecek die bekliodum... =)
ama şu alandaki yazılar keşke olmasaydı
teşekkür ederim cengizcim, valla yoğunluktan pek mümkün olmuyor bu ara çalışmam, aslında o yazılar niye öyle dışarda dersen, zaten ilk çizimle bütünleşik değil hatta havaya kalkış açılarıda farklı, orada bir yükseliş yakalamaya çalıştım ama çok anlatamamışım belli ki Randy Kraft - Seri Katiller Tipografi Çalışması 08

Yine ellerine sağlık... Siyah beyaz yakışmış yollara.Ama yine de typografi etiketin kırmızı mı olsaydı ki?
teşekkür ederim efoja, o bant ı aslında polis şeritlerini andırması için öyle sarı yaptım, olur ya o beyaz ceset şeridinin etrafını sararlar, ama oda pek açık olmamış herhalde Randy Kraft - Seri Katiller Tipografi Çalışması 08)
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-09-2008 #5
Ben sarı bantın esprisini anladım. Bence net anlaşılıyor. Ben yukarıdaki etiketi demiştim aslında. Hani Randy Craft yazan. Ama bir fikir sadece. Böyle kötü durmuyor. Ama ön planda da değil.
Bu mesajdan alıntı yap

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-09-2008 #6
Ben sarı bantın esprisini anladım. Bence net anlaşılıyor. Ben yukarıdaki etiketi demiştim aslında. Hani Randy Craft yazan. Ama bir fikir sadece. Böyle kötü durmuyor. Ama ön planda da değil.
hee pardon Randy Kraft - Seri Katiller Tipografi Çalışması 08 olabilir di kırmızı aslında denemedim de değil amma gri daha yakışıklı durdu üstünde açıkçası, bende gri bıraktım, teşekkür ederim ilgin için Randy Kraft - Seri Katiller Tipografi Çalışması 08
Bu mesajdan alıntı yap
cengiz669 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cengiz669

Grafiker / Kocaeli

Alt 20-09-2008 #7
benim bakış açım farklıymış... öyleyse sorun yok =) eline sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
Lucienne isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Lucienne

Grafiker / Yurtdışı

Alt 20-09-2008 #8
Her seferinde farklı şeyler denemen hoşRandy Kraft - Seri Katiller Tipografi Çalışması 08. Çalışmalarında monotonluk yok, Bu önemli bir şey bence.
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-09-2008 #9
iyice sardınız bu işi kardeşim zevkle izliyorum valla kurban olmak istemem o yüzden listeye sadece katılımcı olarak yazarsın yazacagın zaman Randy Kraft - Seri Katiller Tipografi Çalışması 08
bir ara el atıcam ama izlemekten ve calısmaktan vakit bulamıyorum buaralar Randy Kraft - Seri Katiller Tipografi Çalışması 08:angel:
eline sağlık kardeşim... devamını beklyoruz;
Bu mesajdan alıntı yap
baykal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baykal(30)

Sanat Yn. / Ankara

Alt 20-09-2008 #10
değişik ve güzel bir iş emeğine salık
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
Çalışması, katiller, kraft, randy, seri, tipografi