Rap Albümü CD Kapağı Tasarımı

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Rap Albümü CD Kapağı Tasarımı Sponsorlu Bağlantılar İzmir'de bulunan bir arkadaşımın albümü için yaptığım ilk Cd kapağı tasarımıdır. Eğitici ve bilgilendirici yorumlarınızı esirgemeyin. Saygılar. (Reklam olmaması için tasarımların sağ ve sol altında bulunan web sitelerini ...

invincible isimli Üye şimdilik offline konumundadır

invincible(29)

Hiç Biri / Ankara

Alt 10-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İzmir'de bulunan bir arkadaşımın albümü için yaptığım ilk Cd kapağı tasarımıdır.
Eğitici ve bilgilendirici yorumlarınızı esirgemeyin. Saygılar.

(Reklam olmaması için tasarımların sağ ve sol altında bulunan web sitelerini sildim)

Tasarımın büyük halini görmek için resme bir kez tıklayınız.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 10-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Herşey iyi hoş ama buca crew yazısı üzerinde durmalısın..Zemine ve eklemelerin yanında kabaca fıs kalmış..Ama zemin başarılı..
Bu mesajdan alıntı yap
alobar-pan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alobar-pan

Grafiker / İstanbul

Alt 10-02-2009 #3
creedwar'a katılıyorum. bence daha kalın bi font kullanmalısın "buca crew" yazısı için. bir de harflerin içinde de ayrı bir çalışma yapabilrsin. pek anlatamadım da mesela altın'a benzetmek gibi. bence kapaktaki en önemli nokta grubun ismi. en çok ona eğilmelisin.
Bu mesajdan alıntı yap
pcfaresi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pcfaresi

Grafiker / Ankara

Alt 10-02-2009 #4
emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

invincible(29)

Hiç Biri / Ankara

Alt 10-02-2009 #5
Herşey iyi hoş ama buca crew yazısı üzerinde durmalısın..Zemine ve eklemelerin yanında kabaca fıs kalmış..Ama zemin başarılı..
creedwar'a katılıyorum. bence daha kalın bi font kullanmalısın "buca crew" yazısı için. bir de harflerin içinde de ayrı bir çalışma yapabilrsin. pek anlatamadım da mesela altın'a benzetmek gibi. bence kapaktaki en önemli nokta grubun ismi. en çok ona eğilmelisin.
emeğine sağlık
Teşekkürler arkadaşlar , tespitleriniz hatalarımı görmeme yardımcı oluyor saolun. Altın fikri hoşuma gitti ama elden birşey gelmez , 3 ay önce yaptığım bir çalışma.
Bu mesajdan alıntı yap
unforgiven_aa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

unforgiven_aa

Grafiker / Muğla

Alt 11-02-2009 #6
creedwar a bende katılıyorum ve ayrıca parça isimleride basit düz yazı değişik yazı stili kullanabilirdin ve en önemlisi arka fona portable mix vs. silüeti koaysaydın iyi olurmuş. emeğine sağlık iyi çalışma.
Bu mesajdan alıntı yap

invincible(29)

Hiç Biri / Ankara

Alt 11-02-2009 #7
Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
album, albumu, cd kapagi, kapagi, rap, tasarimi