Rapçiler İçin Yaptığım Çalışma.

Logo Tasarımları - Rapçiler İçin Yaptığım Çalışma. ...

Alt 17-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar aranızda yeniyim yaşım 15 adım orhan profesyonel olarak ders görmedim yada çalışmadım.Bu işlere yeni başladım logomu sayılır bilmiyorum ama Ortaya bu çalışma çıktı.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 17-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
işe küçük yaşta başlaman sevindirici.ben senın yasında bu programlar adını bıle bılmıyordum muhtemelen. guzel olmus ancak RAP'i okutamamıssın pek. illustratorde mi calıstın?
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 17-02-2008 #3
Çok güzel Rapçiler İçin Yaptığım Çalışma. Ellerine sağlık. Ancak "R", "A", "P" harfleri biraz daha yan yana olsaydı daha iyi olurdu... Bu şekilde pek bir okunulası yok. Yani biraz dağılmış harfler... Bunun yerine "RAP"i uçları ovalleştirilmiş ve konuşma balonu şeklinde biraz deforme edilmiş dikdörtgen kullanıp (dikdörtgene yuvarlak hatlar kazandırıp) onların yanına ok falan yapabilirdin. Erken başlaman da senin için avantaj Rapçiler İçin Yaptığım Çalışma. Ama yaratıcılığın çok iyi gibi Rapçiler İçin Yaptığım Çalışma. Bunu zaten zaman içerisinde ister istemez geçirirsin Rapçiler İçin Yaptığım Çalışma. Ellerine sağlık Rapçiler İçin Yaptığım Çalışma.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 18-02-2008 #4
Hayır photoshopta çalıştım tamamen görüşleriniz için sağolun umarım ki dahada gelişirim.Evet rap yazısı çok ayrı oldu daha sonradan fark ettım.Yasıma göre avantajım umarım ki vardır.Normalde Pc bölumunde okuyorum ama bu iş zevk ıcın ciddi olursa eğer iş bulabılırmıyım dıye dusunuyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
doghan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doghan

Grafiker / Antalya

Alt 18-02-2008 #5
eğer kendini geliştirir ve severek yaparsan
her konuda iş bulabilirsin
daha yolun çok başındasın şimdiden ileride iş bulabilirmiyim diye düşünmek için erken
biz bu işe gönül verdiğimizde iş imkanlarını düşünmeden yola çıktı sırf sevdiğimiz ve yapabileceğimize inandığımız için

bilmem anlatabildimmi

hadi bakalım kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
xferdix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xferdix

Grafiker / İzmir

Alt 18-02-2008 #6
biraz gayret olucak ama arkadaşın dediği gibi rap yazısını fazla uzak tutmuşsun
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
rapiler, yaptm, alma