Rapidshare.com Yeni Tasarımı

Teknoloji Haberleri - Rapidshare.com Yeni Tasarımı Sponsorlu Bağlantılar Rapidshare o kötü tasarımından en sonunda kurtulabilmiş. Bu ntasarımlarının ne kadar olduğuda tartışılabilecek bir konu ancak html 5.0 tekniğiyle siteyi zenginleştirmişler gibi gözüküyor Rapidshare bir kaç gündür indirimlerinde ...

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 28-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Rapidshare o kötü tasarımından en sonunda kurtulabilmiş. Bu ntasarımlarının ne kadar olduğuda tartışılabilecek bir konu ancak html 5.0 tekniğiyle siteyi zenginleştirmişler gibi gözüküyor Rapidshare.com Yeni Tasarımı

Rapidshare bir kaç gündür indirimlerinde sıkıntı olduğunu herkes biliyordu. Bu sıkıntının sebebide bu büyük değişiklik olduğu ortaya çıktı...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben önceki tasarımın daha işlevsel olduğunu düşünenlerdenim Rapidshare.com Yeni Tasarımı hayırlı olsun ne diyelim...
Bu mesajdan alıntı yap
graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 29-09-2010 #3
evet yeni tasarım güzel ama yıllardır gelen alışkanlıktan dolayı bazı arkadaşlarımız zorlanacaktır ama alışırlar yavaş yavaş bir beğenmediğim linki direkt kopyalayamamak bu kötü olmuş işte
Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-09-2010 #4
Her yeni şeyde olduğu gibi ilk başta bu da yadırganacak elbette. Ben eskisine oranla beğendim yalnız siteye girdiğimde nedense virüs uyarısı alıyorum.Rapidshare.com Yeni Tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap