Rapidshare Linklerini Zahmetsizce Kontrol Edin

Yazılım Rehberi - Rapidshare Linklerini Zahmetsizce Kontrol Edin Sponsorlu Bağlantılar Rapishare linklerini kopyalyıp rapidshare link checker de çalışıp çalışmadığını araştırmaktan sıkıldığınız hiç oldu mu? yada 7 partlık birşeyi indirmeye çalıştığınızda 7. partının linkinin ölü olduğunu hiç sonradan farkedip ...

Dorukhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dorukhan

Arı Üye

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Rapishare linklerini kopyalyıp rapidshare link checker de çalışıp çalışmadığını araştırmaktan sıkıldığınız hiç oldu mu? yada 7 partlık birşeyi indirmeye çalıştığınızda 7. partının linkinin ölü olduğunu hiç sonradan farkedip sinirlendiniz mi?

İşte firefox sizi bu durumdan kurtaracak. Herhangibir sayfaya girdiğinizde sayfa içerisinde yeralan tüm rapidshare linklerinin çalışıp çalışmadığı hakkında görsel olarak uyarı alırsınız.

Download:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/748

Rapidshare Links Checker for Greasemonkey
Yukardaki linki tıklayın ve açılan sayfanın sağ üst köşesinde yer alan 'Install This Script' aklı butona tıklayın ve bekleyin.

Son olarak açılan popup daki yüklemeleri onaylayın bu iş tamam.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

DrN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DrN

Grafiker / İstanbul

Alt 20-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çok yararlı bilgiler bunlar...İyi etmişsiniz paylaşarak...
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-04-2009 #3
Ben de çok sevindim, bu çok güzel ve "ah denk gelsem" diyordum ellerinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 20-04-2009 #4
Emeğinize sağlık, güzel paylaşım...teşekkürler Rapidshare Linklerini Zahmetsizce Kontrol Edin
Bu mesajdan alıntı yap