Rapidshare Sınırsız Dosya yükleme (Link güncelleştirmeye son )

Forum Kullanımı - Rapidshare Sınırsız Dosya yükleme (Link güncelleştirmeye son ) ...

damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bir çok arkadaşımız Rapidshare sınırlı bir şekilde dosya yüklüyor ve 10 kişi dowland yaptığı zaman link ölüyor.Her defasında linki yenilememiz gerekir.Aslında böyle birşeye gerek yok.

Her zamanki gibi RapidShare: Easy Filehosting giriyoruz.Dosyamızı upload yapıyoruz.

Çıkan penceremizde kırmızı çerçeveye aldığım satırda + işaretine basıyoruz.

( Create Collectors`s Account )

Karşımıza rapidin kayıt penceresi açılacaktır.

Username: E-mail: Password : Re-enter password:

bu bilgileri girmemiz gerek.Bilgilerimizi yazdıktan sonra Create Collector`Account Butonuna basıyoruz.

Açılacak sayfada bizden şifremizi isteyecektir.
Şifreyi girdikten açılacak olan pencere bize linki verecektir.Bu link sınırsızdır.İstenildiği kadar download yapılabilir.

Peki herseferinde kayıt mı olacak?? Tabiki hayır. Rapidshare Sınırsız Dosya yükleme (Link güncelleştirmeye son ) Yeni bir upload yapacağımız zaman herzamanki gibi upload yapıyoruz.
Gelen bu pencerede Move Upload into an existing Collector`s Account seçeneğine basıyoruz ( + ) işaretine çıkan konsoldaki bilgilerimizi yazıyoruz.
Daha sonra bize sınırsız linkimizi veriyor.

Biraz uzun oldu gibi ama çok kolay Rapidshare Sınırsız Dosya yükleme (Link güncelleştirmeye son )

İyi Kullanımlar....

Eğer sınırsız bir paylaşımda bulunmak istiyorsanız evet kayıt olmanız gerekiyor ( kayıt ücretsizdir )
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 20-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çok güzel bir paylaşım Teşekkürler mehmetRapidshare Sınırsız Dosya yükleme (Link güncelleştirmeye son )
Bu mesajdan alıntı yap
delibadi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delibadi(33)

Grafiker / Zonguldak

Alt 20-06-2009 #3
rica ederim arkadaşım Rapidshare Sınırsız Dosya yükleme (Link güncelleştirmeye son ) artık paylaşımlarını lütfen sınırsız yükle Rapidshare Sınırsız Dosya yükleme (Link güncelleştirmeye son )
dostum bu paylaşım için neden bu kadar bekledin oldu mu şimdi bu :sleepy:
bu güzel paylaşım için teşekkürler:tongueout:
Bu mesajdan alıntı yap
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 20-06-2009 #4
Ne zaman engel ve sınır tanıdık ki şimdi tanıyalım Rapidshare Sınırsız Dosya yükleme (Link güncelleştirmeye son )
Bu mesajdan alıntı yap
yasminozen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yasminozen

Grafiker / Sakarya

Alt 23-06-2009 #5
mrb. ben birtürlü rapide dosya yükleyemiyorum.. bunun için önce rapide üye mi olmamız gerekiyo acaba yardımcı olbilirmisiniz lütfen.. bende sizlerle bazı şeyler paylaşmak istiyorum..
Bu mesajdan alıntı yap