Rap'in Oğlu

Serbest Çalışmalar - Rap'in Oğlu Sponsorlu Bağlantılar vakit geçirmek için yapıldı kullanılan program photoshop kullandığım brush'lar hazır değildir tasarım esnasında kendim yaptım :wink: eleştirilerinizi bekliyorum...

Rap'in Oğlu
kopukhasan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kopukhasan

Hiç Biri / Antalya

Rap'in Oğlu

Alt 24-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

vakit geçirmek için yapıldı kullanılan program photoshop
kullandığım brush'lar hazır değildir tasarım esnasında kendim yaptım :wink:
eleştirilerinizi bekliyorum Rap'in Oğlu
Rap'in Oğlu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Rüzgar ALPASLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 24-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok göz yorucu renkler bir çalışmada ancak bukadar kırmızı kullanılır fazlası olmaz calışmanın amacınıda anlamadım yani rap ile ilgili bişey var ama ne bi konser afişimi değil bi albüm kapağımı değil bi tipografi çalışmasımı hiç değil çünkü okunaklığı yok peki ne?
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-01-2009 #3
rap müziğin başkaldırışı yansımış... ben beğendim gerçekten... ama "karanlık abartılmış mı ki?" diye de düşünmedim değil. ellerinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 24-01-2009 #4
rap müziğin başkaldırışı yansımış... ben beğendim gerçekten... ama "karanlık abartılmış mı ki?" diye de düşünmedim değil. ellerinize sağlık.
baktığında gözünü yormuyormu çalışma bu kadar kırmızı abartı değilmi sence ve arka plandaki insanlar seçilemiyor bile bence rap'in baş kaldırışı bu şekilde anlatılmaz ama gene kişiye gore değişiyor tabi
Bu mesajdan alıntı yap

kopukhasan

Hiç Biri / Antalya

Alt 24-01-2009 #5
çok göz yorucu renkler bir çalışmada ancak bukadar kırmızı kullanılır fazlası olmaz calışmanın amacınıda anlamadım yani rap ile ilgili bişey var ama ne bi konser afişimi değil bi albüm kapağımı değil bi tipografi çalışmasımı hiç değil çünkü okunaklığı yok peki ne?
senin yorumlarına hasta oluyorum ben ya Rap'in Oğlu

teşekkür ederim Rap'in Oğlu
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-01-2009 #6
baktığında gözünü yormuyormu çalışma bu kadar kırmızı abartı değilmi sence ve arka plandaki insanlar seçilemiyor bile bence rap'in baş kaldırışı bu şekilde anlatılmaz ama gene kişiye gore değişiyor tabi
karanlık bulduğumu söylemiştim... siyah ya da kırmızı biraz fazla kaçmış gibi sanki evet... beyaz bile kullanılabilir bir yerlerde belki ama bu çalışmanın yönünü bile değiştirebilir. yapmadan görmeden birşey diyemem... benim söylediğim sadece yansıtılmak istenen protestlik var.bizim net olarak algılayamayışımız bile başkaldırış aslında. rap müziğin anlaşılmak gibi bir derdi var mı? emin değilim. ne kadar hızlı kelimeler... bu da öyle, yarı kapalı işte.
Bu mesajdan alıntı yap

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 24-01-2009 #7
teşekkürler hasta edeceğimi bilseydim bu şekilde yorumlamazdım bu forumda herkezin çalışmaları yoruma acık herkez kendine gore yorumlar bende çalışmanı bu şekilde yorumladım ama yorumlarım seni hasta ediyormuş olmaya devam et çünkü bu şekilde çalışma gelirse bende bu şekilde yorumlarım

karanlık bulduğumu söylemiştim... siyah ya da kırmızı biraz fazla kaçmış gibi sanki evet... beyaz bile kullanılabilir bir yerlerde belki ama bu çalışmanın yönünü bile değiştirebilir. yapmadan görmeden birşey diyemem... benim söylediğim sadece yansıtılmak istenen protestlik var.bizim net olarak algılayamayışımız bile başkaldırış aslında. rap müziğin anlaşılmak gibi bir derdi var mı? emin değilim. ne kadar hızlı kelimeler... bu da öyle, yarı kapalı işte.
şimdi daha iyi anlaşıldı teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap

kopukhasan

Hiç Biri / Antalya

Alt 24-01-2009 #8
teşekkürler hasta edeceğimi bilseydim bu şekilde yorumlamazdım bu forumda herkezin çalışmaları yoruma acık herkez kendine gore yorumlar bende çalışmanı bu şekilde yorumladım ama yorumlarım seni hasta ediyormuş olmaya devam et çünkü bu şekilde çalışma gelirse bende bu şekilde yorumlarım
ayıp ettin ya istediğin yorum yapmak olsun Rap'in Oğlu
benim hasta olduğum nokta senin tarzınla alakalı
üslubun, kelimelerin, cümle kuruşun, hassasiyetin, heyecanın vs.
Bu mesajdan alıntı yap

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 24-01-2009 #9
ozaman ben yanlış anladım galiba teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap

kopukhasan

Hiç Biri / Antalya

Alt 24-01-2009 #10
ozaman ben yanlış anladım galiba teşekkürler