rasgele titrek çizgiler

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - rasgele titrek çizgiler ...

rasgele titrek çizgiler
nicksiz1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nicksiz1

Grafiker / İstanbul

rasgele titrek çizgiler

Alt 09-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar,

ekteki gibi rasgele titrek çizgiler oluşturmam lazım, elimdeki malzeme bu. Ektekini scanner da tarayarak bezier tool ile yaptım ama bunun 20 katı büyük bir alana aynı motifi yapmam gerekiyor. Kopyaladığım zaman da kendini tekrar ettiği belli oluyor.

corel de otomatik olarak buna benzer rasgele kalınlığı değişen eğriler çizmek mümkün mü?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

webdizaynsan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

webdizaynsan

Grafiker / Zonguldak

Alt 09-10-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşım eklenmiş olan bir ek gözükmüyor tam olarak ne istediğini de anlamadım açıkcası bir görsel eklerseniz yardımcı olan çıkacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
nicksiz1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nicksiz1

Grafiker / İstanbul

Alt 10-10-2012 #3
Kusura bakmayın, linki koymamışım. Bu resmi sağa doğru 10 defa, yukarı doğru 10 defa çoğalttığımda birbirinin kopyası olduğu belli oluyor. Ben böyle bir görüntü elde etmek istiyorum, corel de çizgi kalınlığının rasgele değişmesini sağlamak mümkün mü? Veya böyle bir görüntüyü nasıl elde edebilirim?

rasgele titrek çizgiler
Bu mesajdan alıntı yap
acubukcu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

acubukcu

Grafiker / Aydın

Alt 13-10-2012 #4
selam
bu tek görüntüyü 10 kat büyüttüğünde işine yarıyormu..Ki benim yaptığım ölçülendirme sonucunda aldığım resimden 1X 0.50 cm gibi bir değer çıkıyor.bu doğru ise ve bu görüntü tek başına işe yarıyorsa, corelde; Tracebitmap, Outlinetrace'de Lineart sekmesinden değerleri istediğin gibi ayarlayıp ok demen yeterli..
Bu mesajdan alıntı yap