raw çekim yapan makineler için psd plugini

Fotoğrafçılık - raw çekim yapan makineler için psd plugini Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar benim fotoğraf makinem var raw çekim yapıyor Nef uzantılı fotoğraflar CS2'de neden açılmıyor. ne yapmam lazım. bütün günüm boşa mı gitti diyen arkadaşlar için psd plugini belki ...

graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 22-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar benim fotoğraf makinem var raw çekim yapıyor Nef uzantılı fotoğraflar CS2'de neden açılmıyor. ne yapmam lazım. bütün günüm boşa mı gitti diyen arkadaşlar için psd plugini belki bazı arkadaşlar biliyordur ama bilmeyen varsa diye yüklüyorum bunu indirdikten sonra zipten açın.. c: program files/adobe/photoshopun içindeki bir dosyaya atmanız gerekecek.. Adobenin yüklü olduğu bölümde; Adobe Plug-Ins File Formats klasörüne bir atın deneyin.. bakalımartık görebiliyormusunuz link aşağıda:
RapidShare: Easy Filehosting
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
cekim, icin, makineler, plugini, psd, raw, yapan