Ray X8

3D Studio Max - Ray X8 ...

Ray X8
Grafi-ray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafi-ray(27)

Grafiker / Ankara

Ray X8

Alt 01-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

X8 Araç ver. 1.0

Ray X8

Ray X8 Araç ver. 2.0

Bu seferki versiyonda biraz prüzler olsada bitirdim böyle..Fikriniz varsa alıyım ver.3 için?
3Dmax+Vray+Photoshop
Ray X8
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

arizek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arizek(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
elinize sağlık.. çok hoş duruyolar..
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan YILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-11-2009 #3
bu protetifin benzerini dün bi kanalda görmüştüm, geleceğin tek tekerlekli ilk insanlı aracı olucak, bu işi hayal gücünlenmi çıkardın bilinmez ama şuanda japonyada bu aracın üzerinde çalışılıyor, tek tekerlekle dengede durabilen sağ ve sol zemin alıcılarınla dengede durabilecek, şuanda buna benzer adı (Şey ve Cincır) olan bir araç daha var, yaptığın çalışma bu aracın gelişmişi, çok başarılı olmuş, yerinde olsam japonyadaki bu şirkete bu çalışmanı yollayarak bi taş atardım, haber çıkmasada, beğenilmesede ismin tasarımcılar listesinde yer alıcaktır, japonlar duyarlı insanlar şansını dene, biliyorsun, aynı dediğim olay türk tasarımcının başına gelmişdi, 8 ay sonra hollandanın en iyi otomotiv devinden haber gelerek aylık 28 bin dolara işe başladı, yaptığı iş, araba modellemek , başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
Grafi-ray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafi-ray(27)

Grafiker / Ankara

Alt 02-11-2009 #4
Teşekkürler gökhan abi tamamen benim hayal gücüm japonyadaki firmanın ismini nasıl bulacam bilgi verirsen sevinirim.Benim özel mesaj atma yetkim yokmuş.
Bu mesajdan alıntı yap

Kapat
Şifremi Unuttum?