Reach: Dişlerin bir çok şeyi saklayabilir. / Reach: Your teeth can hide many things.

Afiş Tasarımı - Reach: Dişlerin bir çok şeyi saklayabilir. / Reach: Your teeth can hide many things. ...

Reach: Dişlerin bir çok şeyi saklayabilir. / Reach: Your teeth can hide many things.
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 15-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Not: Çalışmalar şahsıma ait değildir.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çok kötü yaaaa, feci bir afiş olmuş.
Bu mesajdan alıntı yap

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 15-10-2008 #3
Çok kötü yaaaa, feci bir afiş olmuş.
Ben afişe baktığımda ne demek istediklerini anlıyorum. Yalnız senin yorumuna baktığımda ise neden böyle bir yorum yaptığını anlayamadım. Neden kötü olmuş bunu bizlerle paylaşırsan bu afişlere bakarak afişin ne olduğunu ya da ne olmadığını anlamaya çalışan arkadaşlarımıza da yardımcı olmuş oluruz. Reach: Dişlerin bir çok şeyi saklayabilir. / Reach: Your teeth can hide many things.

Bu mesajdan alıntı yap
Alt 15-10-2008 #4
kim yaptıysa gayet esprili ve güzel olmuş
Bu mesajdan alıntı yap

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-10-2008 #5
Ben afişe baktığımda ne demek istediklerini anlıyorum. Yalnız senin yorumuna baktığımda ise neden böyle bir yorum yaptığını anlayamadım. Neden kötü olmuş bunu bizlerle paylaşırsan bu afişlere bakarak afişin ne olduğunu ya da ne olmadığını anlamaya çalışan arkadaşlarımıza da yardımcı olmuş oluruz. Reach: Dişlerin bir çok şeyi saklayabilir. / Reach: Your teeth can hide many things.
Benim anladığım şu Volkan abi :smile:

Dişlerdeki mikroorganizmaların ana besin kaynakları halindeki şekilleri dişlerin üzerine diş eti olarak uygulanmış.

Yani domuz eti, dana eti ve tavuk eti yediğimizde diş etlerimizde bunların bıraktığı artıkların yaratacağı mikrobik faaliyetlerden söz etmek istemişler.

Veeeee sanırım ki diş bakımı yahut diş fırçalamayla ilgili bir uyarı amacında afiş çalışması olmuş.

Sınavı geçtim mi şimdi ? :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
kaizar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaizar

Grafiker / İstanbul

Alt 17-10-2008 #6
çok hoş bir fikir..
Bu mesajdan alıntı yap

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 17-10-2008 #7
Benim anladığım şu Volkan abi :smile:

Dişlerdeki mikroorganizmaların ana besin kaynakları halindeki şekilleri dişlerin üzerine diş eti olarak uygulanmış.

Yani domuz eti, dana eti ve tavuk eti yediğimizde diş etlerimizde bunların bıraktığı artıkların yaratacağı mikrobik faaliyetlerden söz etmek istemişler.

Veeeee sanırım ki diş bakımı yahut diş fırçalamayla ilgili bir uyarı amacında afiş çalışması olmuş.

Sınavı geçtim mi şimdi ? :rofl:
Evet. Reach: Dişlerin bir çok şeyi saklayabilir. / Reach: Your teeth can hide many things.

Peki kötü olan yerini de belirtmek istermisin?

Bu mesajdan alıntı yap

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-10-2008 #8
Evet. Reach: Dişlerin bir çok şeyi saklayabilir. / Reach: Your teeth can hide many things.

Peki kötü olan yerini de belirtmek istermisin?
Dişlerini fırçalamayanlar utansın, o kötü işte :utann:
Bu mesajdan alıntı yap
yasemin özbek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yasemin özbek

Grafiker / Hatay

Alt 17-10-2008 #9
Bazen dişlerimi fırçalamayı unutuyorm yada gece yorgun oluyorm fırcalamıyorm ama bıdaham aslaaaaaaaaaaa.yasasın diş fırcası yasasın dış macunu bıdaha asla unutmuycam
UNUTUYORM YADA IHMAL EDIYORM DEDIYSEM AYDA YILDA BIR YANI YALNIS ANLILMASIN Reach: Dişlerin bir çok şeyi saklayabilir. / Reach: Your teeth can hide many things.DReach: Dişlerin bir çok şeyi saklayabilir. / Reach: Your teeth can hide many things.D
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bir, cok, dişlerin, hide, reach, saklayabilir, teeth, things, şeyi