Readon TV Movie Radio Player 4.0.0.0

Yazılım Rehberi - Readon TV Movie Radio Player 4.0.0.0 Sponsorlu Bağlantılar Binlerce TV kanalını izleyebilir, radyo kanalını dinleyebilir ve isterseniz MP3 olarak kaydedebilirsiniz. inlerce kanalı izleyebilir, radyoları dinleyebilir ve isterseniz MP3 olarak kaydedebilirsiniz. Program ülkelere ve türlere göre kanalları ...

Dorukhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dorukhan

Arı Üye

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Binlerce TV kanalını izleyebilir, radyo kanalını dinleyebilir ve isterseniz MP3 olarak kaydedebilirsiniz.
inlerce kanalı izleyebilir, radyoları dinleyebilir ve isterseniz MP3 olarak kaydedebilirsiniz. Program ülkelere ve türlere göre kanalları listeler. Size listeden istediğiniz kanalın üzerine tıklamak kalır. Listelenen türler: Fimler, yetişkin, komedi, haberler, genel yayın yapan TV kanalları, çocuklar için;
Müzik: pop, caz, klasik ve birçokları.

İnternette üzerinden binlerce TV kanalını izlemek veya radyo dinlemek için ideal.

http://www.readonplayer.com/download/setupTV.zip

Hem yarasın, hem yarabandı..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Rıdvan KAYAHAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rıdvan KAYAHAN

Grafiker / Manisa

Alt 29-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dorukhan kardeşim Teşekkür ederiz paylaştığın için.
Benimde ble bi programa ihtiyacım war. Cok program denedim. Tatmin olmadım. Bakalım bu benim işimi görecek mi.
Teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap