recep tayyip erdoğan

Fotoğraf - Resim - recep tayyip erdoğan Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar belediye seçimlerine az kaldı. burada bir parti ilçe başkanı benden afiş istedi bana yüksek çözünürlükte recep tayyip erdoğan ın resimleri lazım. ilgilenenlere teşekkürler şimdiden...

recep tayyip erdoğan
mct0033 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mct0033(31)

Grafiker / Ankara

recep tayyip erdoğan

Alt 11-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar belediye seçimlerine az kaldı. burada bir parti ilçe başkanı benden afiş istedi bana yüksek çözünürlükte recep tayyip erdoğan ın resimleri
lazım. ilgilenenlere teşekkürler şimdiden
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 11-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle resim ile fotoğraf aynı şey değildir.
Bu yüzden konuyu yanlış yere açmışsınız.
Bu isteğinizi http://www.grafikerler.net/fotograf-resim-f103.html bölümüne açmanızı öneririm...burada size yardım olucak kişiler çıkacaktır.

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

mct0033(31)

Grafiker / Ankara

Alt 11-11-2008 #3
teşekkür ederim kus bakmayın
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 11-11-2008 #4
kus diye birşey yoktur.
"Kusura bakmayın" dır doğrusu.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 11-11-2008 #5
arkadaşlar belediye seçimlerine az kaldı. burada bir parti ilçe başkanı benden afiş istedi bana yüksek çözünürlükte recep tayyip erdoğan ın resimleri
lazım. ilgilenenlere teşekkürler şimdiden
Belediye seçimlerine az kaldı evet. Oradak Parti ilçe başkanı senden afiş istediyse kullanman gereken resimleride internetten bul dememiştir sanırım..
Bu yüzden belediyeyle bağlantıya geçip kullanılacak resmi de istesen sorunun çözülür..
Bu mesajdan alıntı yap

mct0033(31)

Grafiker / Ankara

Alt 12-11-2008 #6
ellerinde fotoğraf yok ve benim bulmamı istediler.burası okuldeğil birforum sanırım kus bakmayın yazışımdan kusurabakmayın demek istediğimi anlayabildiysen sorun yok demektir. resimlere ihtiyaç duyamsam belediyeden istediğimde verecek olsalar gelip burda konu açıp bririnin elinde varmı acaba diye bakmam zaten.
Bu mesajdan alıntı yap
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 12-11-2008 #7
bir sakin olun
uyarmışlar sizi dövmemişler bu ne şiddet

adamların elinde materyal yoksa çok rahat merkezden isteyebilirler
seçim dönemlerinde bu işler böyle yapılır
daha 2 fotoğrafı bile tedarik edemeyecek adam da zaten belediye başkanı olmasın dimi
Bu mesajdan alıntı yap

mct0033(31)

Grafiker / Ankara

Alt 12-11-2008 #8
celallenmek istemiyorum kimseyi kırmak istemem ama ben ****ryel yok diye kızmadım zaten. olmayabilir. illa bulunacak diye birşeyde yok. ama ben fotoğraf ararken türkçe dersinin ortasında kendimi buldum.sorunumu açıklayayım. benden çalışmayı isteyen şahıs aday adayı. genel merkezden başbakanın fotoğrafı ilçelerde kullanılmasın diye yazı gelmiş. ancak aday adayı ben bitane yaptırcam diye tutturmuş. bana bi çalışma yap beğendirelim koyduralım dedi. fotoğraf istemiyor genel merkezden o yüzden. durum bu
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-11-2008 #9
celallenmek istemiyorum kimseyi kırmak istemem ama ben ****ryel yok diye kızmadım zaten. olmayabilir. illa bulunacak diye birşeyde yok. ama ben fotoğraf ararken türkçe dersinin ortasında kendimi buldum.sorunumu açıklayayım. benden çalışmayı isteyen şahıs aday adayı. genel merkezden başbakanın fotoğrafı ilçelerde kullanılmasın diye yazı gelmiş. ancak aday adayı ben bitane yaptırcam diye tutturmuş. bana bi çalışma yap beğendirelim koyduralım dedi. fotoğraf istemiyor genel merkezden o yüzden. durum bu
Kabul edin kullandığınız cümle biraz garip olmuş ama: (sen) kus; (sizler) bakmayın. recep tayyip erdoğan
Bu mesajdan alıntı yap

mct0033(31)

Grafiker / Ankara

Alt 12-11-2008 #10
recep tayyip erdoğan olabilir recep tayyip erdoğan
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
erdoğan, erdogan, recep, rtayyip, tayyip