Reel Elektronik Elektrik logo taslaklari

Logo Tasarımları - Reel Elektronik Elektrik logo taslaklari Sponsorlu Bağlantılar Endustriyel elektrik elektronik ve pano isi yapan bir firma icin hazirladigim logo taslaklari.. Yorumlarinizla beni yonlendirirseniz sevinirim.....

DeCuPe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DeCuPe

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 21-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Endustriyel elektrik elektronik ve pano isi yapan bir firma icin hazirladigim logo taslaklari..
Yorumlarinizla beni yonlendirirseniz sevinirim..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

msdesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

msdesign

Grafiker / İstanbul

Alt 21-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Endustriyel elektrik elektronik ve pano isi yapan bir firma icin hazirladigim logo taslaklari..
Yorumlarinizla beni yonlendirirseniz sevinirim..

pek sektoru andırmıyor,başka çalışmalar yapmanızı öneririm

4 ve 5 te renk uyumsuzluğu var,3 kötü olmuş.okunmuyor
Bu mesajdan alıntı yap
vasili_zaitzev isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vasili_zaitzev

Grafiker / Konya

Alt 22-08-2009 #3
Elinde elektrik gibi malzeme çıkaracağın bir konu var.Biraz daha düşünmeni tavsiye ederim şimşekler çaksın şöle beynin de Reel Elektronik Elektrik logo taslaklari
Bu mesajdan alıntı yap

DeCuPe

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 22-08-2009 #4
Elinde elektrik gibi malzeme çıkaracağın bir konu var.Biraz daha düşünmeni tavsiye ederim şimşekler çaksın şöle beynin de Reel Elektronik Elektrik logo taslaklari
.))))

Aslina bakarsaniz benim de ilk aklima gelen oyle simsekli birseydi ama benim gibi herkesin aklna ilk gelmis olacak ki sektor icerisinde baktigim tum amblemler yada logolar bu turevdeydi... Bunlarida prototip olarak yaptim zaten .. Yorumlariniza gore sekillendirmek istemistim.. Cok mu hazircilik olur acaba :blush:
Bu mesajdan alıntı yap

vasili_zaitzev

Grafiker / Konya

Alt 22-08-2009 #5
Yok esta piti piti.Benim de aklıma şimşek felan geldi.Tabi şimşek var şimşek var.Orası sana kalmış umarım şahane şeyler çıkar Reel Elektronik Elektrik logo taslaklari
Bu mesajdan alıntı yap
Özgür Aziz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özgür Aziz

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 22-08-2009 #6
bna göre 5 fena durmuyor gibi baştaki simge elektronik şemayı anımsatıyor gibi geldi yanlış anlamysam,en azından diğer firmalargibi şimşekli değil,yani sıradan değil...Emeğine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

vasili_zaitzev

Grafiker / Konya

Alt 22-08-2009 #7
Şu tarz bişey neden olmasın şimşek var şimşek var Reel Elektronik Elektrik logo taslaklari

Bu mesajdan alıntı yap

DeCuPe

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 22-08-2009 #8
bna göre 5 fena durmuyor gibi baştaki simge elektronik şemayı anımsatıyor gibi geldi yanlış anlamysam,en azından diğer firmalargibi şimşekli değil,yani sıradan değil...Emeğine sağlık...
Cok tesekkur ederim yorumunuz icin.. 5. logoda kullandigim elektrik sembolu.. Bend e simsekli ve cok karisik olmasin diye daha sade seyler dusunmustum .. Ama sanirim daha farkli seyler yapmam gerekecek...
Bu mesajdan alıntı yap

DeCuPe

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 22-08-2009 #9
Şu tarz bişey neden olmasın şimşek var şimşek var Reel Elektronik Elektrik logo taslaklari

Oncelikle emek verip boyle birsey hazirladiginiz icin cok tesekkur ederim.. Cok hos gorunuyor .. Ama bu logo olacagi icin daha duz ve sade birseyler dusunmustum.. Yapmis oldugunuz tasarim belki bir brosur ya da katalog icin uygun olabilir ama bir logo da sorun cikarir diye dusunuyorum.. Yoksa cesitli efektlerle simsek her hale burunebilir evet .)..
Bu mesajdan alıntı yap

vasili_zaitzev

Grafiker / Konya

Alt 22-08-2009 #10
Oncelikle emek verip boyle birsey hazirladiginiz icin cok tesekkur ederim.. Cok hos gorunuyor .. Ama bu logo olacagi icin daha duz ve sade birseyler dusunmustum.. Yapmis oldugunuz tasarim belki bir brosur ya da katalog icin uygun olabilir ama bir logo da sorun cikarir diye dusunuyorum.. Yoksa cesitli efektlerle simsek her hale burunebilir evet .)..
Zaten ben yapmadım sadece basit birşeyi bile güzel göstermek elimizde Reel Elektronik Elektrik logo taslaklari
başarılar dostum beklemedeyiz Reel Elektronik Elektrik logo taslaklari
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları