Reel Kitap Ressamı - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Reel Kitap Ressamı - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar REEL KİTAP RESSAMI Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Renklendirmeleri Photoshopta yapıyorum. Gerekiyorsa indesignda örnek kitap yapıyorum. Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer) Referanslar: İşle ilgili açıklama: Profesyonel olarak yüksek kalitede ...

masterphidias isimli Üye şimdilik offline konumundadır

masterphidias

Ressam / İstanbul

Alt 22-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

REEL KİTAP RESSAMI

Program/Seviye: Renklendirmeleri Photoshopta yapıyorum. Gerekiyorsa indesignda örnek kitap yapıyorum.

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Profesyonel olarak yüksek kalitede reel çizim yapıyorum,geleneksel olarak kurşunkalem ve çinileme yapıyorum. Masal kitapları, öykü kitapları,kitap kapakları,çocuk kitapları vb. resimleme işleri yapıyorum.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Reel Kitap Ressamı - Türkiye Geneli - Reel Kitap Ressamı - Türkiye Geneli ya da Reel Kitap Ressamı - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Reel Kitap Ressamı - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..