Reel tekstile corel programını iyi derecede kullanabilen taş desinatörü alınacaktır - İstanbul

İş Veren İlanları - Reel tekstile corel programını iyi derecede kullanabilen taş desinatörü alınacaktır - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Reel tekstile corel programını iyi derecede kullanabilen taş desinatörü alınacaktır Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Reel tekstile corel programını iyi derecede kullanabilen taş desinatörü alınacaktır ilgilenen arkadaşlar. Çalışma ...

Reel tekstile corel programını iyi derecede kullanabilen taş desinatörü alınacaktır - İstanbul
mesutusl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mesutusl

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Reel tekstile corel programını iyi derecede kullanabilen taş desinatörü alınacaktır

Program/Seviye: Reel tekstile corel programını iyi derecede kullanabilen taş desinatörü alınacaktır ilgilenen arkadaşlar.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

E-posta:

Telefon: 0212 613 70 20 - 0212 613 70 20-21
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 17-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Reel tekstile corel programını iyi derecede kullanabilen taş desinatörü alınacaktır - İstanbulReel tekstile corel programını iyi derecede kullanabilen taş desinatörü alınacaktır - İstanbulReel tekstile corel programını iyi derecede kullanabilen taş desinatörü alınacaktır - İstanbulReel tekstile corel programını iyi derecede kullanabilen taş desinatörü alınacaktır - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
ertug69 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ertug69(48)

Grafiker / Antalya

Alt 17-12-2012 #3
CorelDraw programını iyi derecede kullanabiliyorum. 43 yaşındayım. Antalya da yaşamaktayım. Şartlarınız hakkında görüşmek istiyorum. Ertuğrul ÜLKER 0536 715 25 70
Bu mesajdan alıntı yap
adil11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

adil11

Grafiker / İstanbul

Alt 18-12-2012 #4
Merhaba Corel ve taş dizayn lazer kesim kalıp çıkarma hakkında bilgim ve tecrubem var.Suandada taş dizayn işindeyim ancak memnun olmadıgımdan alternatif arıyorum..

Şartlarınız ve istanbul un neresinde işyeriniz ?
Bu mesajdan alıntı yap
xxcin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xxcin

Desinatör / İstanbul

Alt 22-12-2012 #5
semt hakkında bilgi verirmisiniz?..
Bu mesajdan alıntı yap