Referandum afişi sonu oldu

Graficafe - Referandum afişi sonu oldu ...

graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 01-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bir meslektaşımızı daha kaybettik

İstanbul Kartal'da bir çimento deposuna asılı olan referandum için “Evet“ yazılı branda rüzgarın etkisiyle parçalanınca, reklam ajansı gece brandayı değiştirmek için çalışma başlattı. Yeni brandayı germek için vinç çağırıldı ancak gelen vinç kısa kalınca yeni bir vinç daha çağırıldı. Reklam ajansı çalışanı Halis Atış (27) yeni araç gelene kadar yol kenarındaki brandaların arasına girerek uykuya daldı. Ancak gelen vinç kamyonun sürücüsü uyuyan işçiyi fark edemeyince, Halis Atış kamyonun altında kalarak can verdi.

Ankara Caddesi üzerinde bulunan bir çimento deposuna bir kaç gün önce referandum için hazırlanan bir reklam brandası asıldı. Ancak şiddetli lodos nedeniyle parçalanan brandayı değiştirmek için reklam firması hazırlıklarını yaptı. Yeni branda hazırlandı brandayı asmak için içn gece yaklaşık 30 metre yükseklikteki yapı için bir vinç çağırıldı. Gelen vincin yüksekliği brandayı asmak için yeterli olmayınca başka bir firmadan yeni bir vinç çağırıldı.

Reklam firması için çalışan Halis Atış yorgun olduğu için yeni araç gelene kadar uyumak istedi. Arkadaşlarına da söyleyen Atış çimento depolarının önünde bekleyen yeni brandanın arasına girerek uyumaya başladı. Saat 00.30 sıralarında olay yerine gelen vinç kamyon sürücüsü, tali yoldan çimento deposunun önüne doğru ilerlemeye başladı. Brandaların arasında uyuyan Halis Atış’ı fark edemeyen vinç kamyon kullanıcısı Fatih K.’nin aracı brandaların üzerinden geçerken, Atış’ın arkadaşları bağırmaya başladı. Ancak sesleri duyan Fatih K.'nin kamyonu durdurmasına rağmen, arkadaşlar brandaları kaldırıldığında Atış’ın kanlar içinde olduğunu gördü.

Halis Atış’ın arkadaşları bir umutla hemen sağlık ekiplerine haber verdi. Kısa sürede gelen ambulans ekipleri Halis Atış’ın öldüğünü belirledi. Olay yerine gelen cumhuriyet savcısının yaptığı incelemelerin ardından Atış’ın cesedi Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tylcn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tylcn

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 01-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
zavallı adam, allah kimseye böyle ölüm vermesin...
Allah rahmet eylesin...
haber için teşekkürler graphicturk
Bu mesajdan alıntı yap
sevgiden-iz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevgiden-iz

Hiç Biri / Ankara

Alt 01-09-2010 #3
Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına ve tüm camiaya başsağlığı diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
mgyknt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mgyknt(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-09-2010 #4
kanım dondu.. bu insanlar neyde "ihmal" denen olaydan uzak kaldı ki bunda ihmal olmasın.. üzülmeye mahkum bir milletiz.. çok üzüldüm gerçekten..
Bu mesajdan alıntı yap
FatihDora isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FatihDora(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-09-2010 #5
Allah rahmet eylesin Referandum afişi sonu oldu yazık olmuş,üzüldüm ..
Bu mesajdan alıntı yap
katalizor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

katalizor

Grafiker / Kütahya

Alt 01-09-2010 #6
sabah haberlerde okumuştum gerçekten üzücü bir durum , bu kadar basit olmamalı insan hayatı.
Bu mesajdan alıntı yap

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 01-09-2010 #7
maalesef arkadaşlar bunlar duyduklarımız kimbilir kaç reklamcı günde kaza geçiriyor kimbilir bilmediğimiz kaç üyemiz vefat ediyor allah rahmet eylesin hepsine
Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-09-2010 #8
Sabah haberi okuduğumda tüylerim diken diken olmuştu. Burada bir kez daha üzüldüm.
Allah rahmet eylesin...
Bu mesajdan alıntı yap
MoonDance isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MoonDance

Grafiker / Adana

Alt 02-09-2010 #9
çok üzüldüm gerçekten ailesine bakmak için 16 saat çalışıyormuş, ne günahı vardı
Bu mesajdan alıntı yap

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 03-09-2010 #10
Sabah haberi okuduğumda tüylerim diken diken olmuştu. Burada bir kez daha üzüldüm.
Allah rahmet eylesin...
çok üzüldüm gerçekten ailesine bakmak için 16 saat çalışıyormuş, ne günahı vardı
alın yazısımı diyelim kadermi diyelim ne diyelim bilmem forumda maalesef bu tarz bir köşemiz olsa daha çok haber alırız doğanlar ve kaybettiklerimizden hiç değilse bir haberimiz olur mutluluğu hüznü paylaşırız değilmi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları