Referans bir resimden yaptığım çalışma, beğeninize sunuyorum.

Resim - Referans bir resimden yaptığım çalışma, beğeninize sunuyorum. Sponsorlu Bağlantılar Canım sıkılıyordu. Bir A4 kağıt aldım elime. Kalem aradım, bir tane kurşun kalem olmaz mı Keçeli kalem ile çizdim. Çok da başarılı olmayabilir. Bakın bakalım: Referans: Benim çizimim: ...

Atlanturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Atlanturk

Eğitimci / Konya

Alt 20-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Canım sıkılıyordu. Bir A4 kağıt aldım elime. Kalem aradım, bir tane kurşun kalem olmaz mı Referans bir resimden yaptığım çalışma, beğeninize sunuyorum.
Keçeli kalem ile çizdim. Çok da başarılı olmayabilir. Bakın bakalım:

Referans:

Benim çizimim:
Not: Tarama imkanım olamadı, ben de fotoğrafını çekebildim ancak.

Her bir değerli yorumunuz için teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kimolduğundeğil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kimolduğundeğil

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
öylesine bir karalama için ciddi yorum yapmaya gerek yok ama şunu belirtebilirim kılıcı tutan ellerin duruşunu yanlış çizmişsin yinede eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
ANIL YÜNCÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ANIL YÜNCÜ(28)

Öğrenci (Diğer) / Nevşehir

Alt 20-07-2009 #3
boş durmaktansa birşeyler meydana getirmek gayet hoş..
emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

Atlanturk

Eğitimci / Konya

Alt 20-07-2009 #4
öylesine bir karalama için ciddi yorum yapmaya gerek yok ama şunu belirtebilirim kılıcı tutan ellerin duruşunu yanlış çizmişsin yinede eline sağlık
he he sonradan fark ettim, alttaki eli çok aşağıda yapınca mecburen öyle kaldı, değiştiremedim de. Öylesine değiştirdim ben de Referans bir resimden yaptığım çalışma, beğeninize sunuyorum.

Ama siz yine de eksiklerimi söyleyin ki, bir dahaki çalışmada daha dikkat etmeye çalışayım.
Bu mesajdan alıntı yap
Merwwe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Merwwe

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 12-09-2009 #5
bir karalama için,söylediğin gibi başlangıç için hiç de fena değil,üzerinde çalışılması gerekiyo,çizgilere ve gölgelendirmeye dikkat edersen çok daha iyi olur ama tabii ilk önce kabaca çizimler yapman en doğalı zamanla onları yerine oturttuktan sonra gölgelendirmede ilerlersin...
Bu mesajdan alıntı yap

Atlanturk

Eğitimci / Konya

Alt 12-09-2009 #6
bir karalama için,söylediğin gibi başlangıç için hiç de fena değil,üzerinde çalışılması gerekiyo,çizgilere ve gölgelendirmeye dikkat edersen çok daha iyi olur ama tabii ilk önce kabaca çizimler yapman en doğalı zamanla onları yerine oturttuktan sonra gölgelendirmede ilerlersin...
Teşekkür ederim Referans bir resimden yaptığım çalışma, beğeninize sunuyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
el cizimi