Referanslari olan grafikci ariyorum - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Referanslari olan grafikci ariyorum - Türkiye Geneli ...

acelepci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

acelepci

Webmaster / Yurtdışı

Alt 08-09-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,

bu konuyu kapatabilirmiyiz. Yogun basvuru oldu ve suana kadar gelen basvurulari degerlendirecegiz. Daha yeni basvuru gelmesini istemiyoruz.

Tesekkür eder iyi calismalar dilerim.
Referanslari olan grafikci ariyorum

Program/Seviye: Photoshop ve Indesign yeterli olucaktir!

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Biz yurt disinda (Avusturya/Linz) reklam ve tanitim isleri ile ugrasiyoruz. Bize referansli ve tecrübeli bir grafikce lazim. Ödeme konusunu mail yada telefon ile bana ulasirsaniz detayli görüsebiliriz.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 08-09-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Referanslari olan grafikci ariyorum - Türkiye GeneliReferanslari olan grafikci ariyorum - Türkiye GeneliReferanslari olan grafikci ariyorum - Türkiye GeneliReferanslari olan grafikci ariyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

acelepci

Webmaster / Yurtdışı

Yogun basvuru

Alt 08-09-2015 #3
Yapilan basvurular icin cok tesekkür ediyorum.
Suana kadar yapilan basvurular degerlendirilip, kisiler ile tek tek görüsülecektir.

Yeni görenlerin bir süre artik basvuruda bulunmamalarini rica ediyorum.

Gelen basvurular degerlendirildikten sonra kararimizi burada aciklayacagim.
(Gerekli olan elemani buldugumuzu belirtecegiz)

Hepinize tesekkür ediyorum.
ilhanu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilhanu

Sanat Yn. / İstanbul

Dosya18

"Grafikçi" diye bir şey yoktur.

Alt 08-09-2015 #4
Yurtdışından yazdığınız için bilmiyor olabilirsiniz ama "Grafikçi" diye bir şey yoktur. Biraz dikkat ederseniz portalın adı bile "GRAFİKER"ler.nettir... Grafiker, Grafik tasarımcı demeniz daha doğru olacaktır.

acelepci

Webmaster / Yurtdışı

Alt 08-09-2015 #5
Yurtdışından yazdığınız için bilmiyor olabilirsiniz ama "Grafikçi" diye bir şey yoktur. Biraz dikkat ederseniz portalın adı bile "GRAFİKER"ler.nettir... Grafiker, Grafik tasarımcı demeniz daha doğru olacaktır.
Bilginiz icin tesekkürler!

Merhaba,

bu konuyu kapatabilirmiyiz. Yogun basvuru oldu ve suana kadar gelen basvurulari degerlendirecegiz. Daha yeni basvuru gelmesini istemiyoruz.

Tesekkür eder iyi calismalar dilerim.