Rehabilite Merkezi Broşür Tasarımım

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Rehabilite Merkezi Broşür Tasarımım Sponsorlu Bağlantılar Sivas Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilite Merkezinde Sorumlu Veteriner Hekim olarak çalışıyorum. Bir broşür ihtiyacımız oldu bi deneyeyim dedim. Pazartesi baskıdan çıkacak İşte tasarımım...

Alt 07-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sivas Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilite Merkezinde Sorumlu Veteriner Hekim olarak çalışıyorum. Bir broşür ihtiyacımız oldu bi deneyeyim dedim. Pazartesi baskıdan çıkacak Rehabilite Merkezi Broşür Tasarımım

İşte tasarımım Rehabilite Merkezi Broşür Tasarımım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

LuNaTiC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LuNaTiC(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Buradan çok garip görünüyor. İşin bir kısmı ters acaba şeklini algılayamadım mı? Broşür ürün, yer, vs gibi şeyler hakkında bilgi verir. Yalnızca resim kullanmışsın ayrıca resimleri orantılı küçültmeyerek eğip bükmüşsün yani olmamış.

Bende bir ara veterinerlik yapmayı düşünüyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
ZOOM X isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZOOM X

Grafiker / Yurtdışı

Alt 07-09-2008 #3
wallahi basim dondu.. resimler ters.. logo ters.. seritler allak bullak.. ben bisi anlamadim bu calismadan..
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 16-09-2008 #4
arkadaşlar içerik eklenmiş şeklini koymadım buraya, sadece grafikleri koydum. Hem grafik sitesinde yazının ne işi var dimi Rehabilite Merkezi Broşür Tasarımım
Birde biraz hayal gücü lütfen Rehabilite Merkezi Broşür Tasarımım)
Bu borşürü ortadan ikiye katlıyoz önce içeriden, sonrada tekrar içeriden birdaha 2 ye katlıyoz. O bol resimli kısım ön kapak, belediye logosu olan kısımda arka kapak oluyo. Ben biraz farklı bi brosür tasarımı yapayım dedim. baskıdan çıktı brosürlerde ve çevremle, iş ile alakalı kişiler ve belediye başkanının taktirini aldım Rehabilite Merkezi Broşür Tasarımım)
Yani her broşür dikey olacak diye bi şart yok. Yatayda olabilir. Dimi ama?
Bu arada eleştrileriniz için teşekkür ederim.
iyi çizimler ...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 16-09-2008 #5
Buradan çok garip görünüyor. İşin bir kısmı ters acaba şeklini algılayamadım mı? Broşür ürün, yer, vs gibi şeyler hakkında bilgi verir. Yalnızca resim kullanmışsın ayrıca resimleri orantılı küçültmeyerek eğip bükmüşsün yani olmamış.

Bende bir ara veterinerlik yapmayı düşünüyorum...
Sendemi Veteriner Hekimsin dostum? Valla sen algılıyamamışın sanırım tasarımı Rehabilite Merkezi Broşür Tasarımım
Zaten 1 hafta düşündüm 3 gündede tam olarak bitirdim bu broshürü Rehabilite Merkezi Broşür Tasarımım Eğik bükük olan bi foto yada logoda yokki nerede ben göremedim Rehabilite Merkezi Broşür Tasarımım Keşke biraz büyütsen Rehabilite Merkezi Broşür Tasarımımrofl:
Bu mesajdan alıntı yap

LuNaTiC(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-09-2008 #6
Karelerin içindeki fotoğrafları orantılı küçültmemişsin, logo ise üstten basık duruyor, eğip bükmüşsün diye ona dedim.
Evet ben tasarımı algılayamadım ve böyle bir çalışma(!) yı algılamasam daha iyi olur.
Veteriner hekim grafikerliğe merak salmış ya bende bir grafiker olarak kısa dönem veteriner hekim olmayı düşünüyorum, heves işte... Bu arada flood yapmak yasak forum kurallarını okumalısın.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 16-09-2008 #7
Valla kardeşim. Amatör grafikerim Rehabilite Merkezi Broşür Tasarımım Profesyonel olmasada iyi derecede Veteriner Hekim'im
Ben pc yi kurcalayarak öğrendim, siz hangi hayvanı kurcalamayı düşünüyosunuz Rehabilite Merkezi Broşür Tasarımım)
Bu arada eleştriler için teşekkürler. Ben farketmemişim. Ama baskıya giderken fotoların boyutları eşitlendi. Yani yine sizlerden uzman bi arkadaşın son manuplasyonları oldu. Bu arada flood ne? :S
Bu mesajdan alıntı yap
aliimren isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aliimren

Grafiker / Ankara

Alt 16-09-2008 #8
kesinlikle olmamış. Keşke herkes mesleğini yapsa.
Yada biz bu hafta veterinerlere ait bir sitede yorumlar mı yapsak...
Bu mesajdan alıntı yap

LuNaTiC(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-09-2008 #9
Valla kardeşim. Amatör grafikerim Rehabilite Merkezi Broşür Tasarımım Profesyonel olmasada iyi derecede Veteriner Hekim'im
Ben pc yi kurcalayarak öğrendim, siz hangi hayvanı kurcalamayı düşünüyosunuz Rehabilite Merkezi Broşür Tasarımım)
Bu arada eleştriler için teşekkürler. Ben farketmemişim. Ama baskıya giderken fotoların boyutları eşitlendi. Yani yine sizlerden uzman bi arkadaşın son manuplasyonları oldu. Bu arada flood ne? :S
Önemli değil bizde kurcalayacak bir hayvan buluruz amaç alakasız bir mesleği hobi yapmak değilmi?

Flood: Düzelt butonunu kullanmak yerine alt alta mesaj yazmak...
Bu mesajdan alıntı yap
covenantt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

covenantt

Grafiker / Yurtdışı

Alt 17-09-2008 #10
arkadaşlar içerik eklenmiş şeklini koymadım buraya, sadece grafikleri koydum. Hem grafik sitesinde yazının ne işi var dimi Rehabilite Merkezi Broşür Tasarımım
Birde biraz hayal gücü lütfen Rehabilite Merkezi Broşür Tasarımım)
Bu borşürü ortadan ikiye katlıyoz önce içeriden, sonrada tekrar içeriden birdaha 2 ye katlıyoz. O bol resimli kısım ön kapak, belediye logosu olan kısımda arka kapak oluyo. Ben biraz farklı bi brosür tasarımı yapayım dedim. baskıdan çıktı brosürlerde ve çevremle, iş ile alakalı kişiler ve belediye başkanının taktirini aldım Rehabilite Merkezi Broşür Tasarımım)
Yani her broşür dikey olacak diye bi şart yok. Yatayda olabilir. Dimi ama?
Bu arada eleştrileriniz için teşekkür ederim.
iyi çizimler ...
Denemen merak salman güzel bir davranış ama sadece davranış olarak Rehabilite Merkezi Broşür Tasarımım başkanın onayı tabiki alabilirsin ama bu işin içinekilerden aldığında başarıyı yakalarsın zaten grafik sitesinde yazının ne işi var diyerek acemi olduğunu gösterdin typo bölümü var bi bak oraya istersen Rehabilite Merkezi Broşür Tasarımım yazısız broşür olmaz diye düşünürüm halk için yapıyorsun bikere ayrıca olması için fotoğrafların yada görsellerin çok etkileyici ve anlamlı olması gerek ben onun veteriner kliniği olduğunu anlarım görsel yorumlama çözümle yaptığımız bir iş ya vatandaş bence baskıya gitmeden önce tekrar profesyonel birine göstermeliydin . Burda yorum yapan arkadaş sonuna kadar haklı malsef .
iyi günler Rehabilite Merkezi Broşür Tasarımım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
broşür, merkezi, rehabilite, tasarımım