Reka İskele Sistemleri Broşür Çalışması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Reka İskele Sistemleri Broşür Çalışması Sponsorlu Bağlantılar [FONT="Book Antiqua"] Reka İskele Sistemleri için yapılan 2kırımlı Broşür Referans yazıları güncellenecektir.Yorumlarınıza sunulur :angel: ALTERNATİF 1 ALTERNATİF 2 [/FONT]...

Majestic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 30-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

[FONT="Book Antiqua"]Reka İskele Sistemleri için yapılan 2kırımlı Broşür
Referans yazıları güncellenecektir.Yorumlarınıza sunulur :angel:
ALTERNATİF 1
Reka İskele Sistemleri  Broşür Çalışması

ALTERNATİF 2

[/FONT]

''Farklı Düşün, Farklı Kal...''
NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 30-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Alternatife hiç gerek yok bence Reka İskele Sistemleri  Broşür Çalışması 1.Gayet hoş ve güzel...
Sadece iç kısım, mavilerin çok azdaha koyu olması ile canlandırılabilir kanaatindeyim Reka İskele Sistemleri  Broşür Çalışması
Logo size ait değil umarım. Böyle bir tasarıma karşın, böyle bir logo olduğunu düşünmek bile istemiyorum Reka İskele Sistemleri  Broşür Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 30-04-2009 #3
yok efem logo bana ait değil Reka İskele Sistemleri  Broşür Çalışması olmamasından ötürü hiç rahatsızlık çekiyorum Reka İskele Sistemleri  Broşür Çalışması

NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 30-04-2009 #4
Tahmin ettiğim gibi Reka İskele Sistemleri  Broşür Çalışması Tasarım ile logo çelişkili çünkü Reka İskele Sistemleri  Broşür Çalışması
Ama yine tebrik ediyorum çünkü tasarımınız ile logonun tasarım yönünden zayıflığını bile yok etmişsiniz Reka İskele Sistemleri  Broşür Çalışması
Başarılar diliyorum :clapping:
Bu mesajdan alıntı yap

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 30-04-2009 #5
Tahmin ettiğim gibi Reka İskele Sistemleri  Broşür Çalışması Tasarım ile logo çelişkili çünkü Reka İskele Sistemleri  Broşür Çalışması
Ama yine tebrik ediyorum çünkü tasarımınız ile logonun tasarım yönünden zayıflığını bile yok etmişsiniz Reka İskele Sistemleri  Broşür Çalışması
Başarılar diliyorum :clapping:
:angel: teşekkür ederim çok nazksin onure oldum birden egom düşmüş galibaReka İskele Sistemleri  Broşür ÇalışmasıD

NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-04-2009 #6
gerçkten çok başarılı duruyor.. 1 göze daha hoş gözüküyor ama birin kapağındaki binayla 2 in kapağındaki binayı değiştirsen daha güzel olur gibi geldi bana.. ellerinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 30-04-2009 #7
Canım güzel iş çıkarmışsın. Gözüme 1. tasarım sadelik açısından daha hoş geldi. Eline sağlık:kiss1:
Bu mesajdan alıntı yap

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 30-04-2009 #8
gerçkten çok başarılı duruyor.. 1 göze daha hoş gözüküyor ama birin kapağındaki binayla 2 in kapağındaki binayı değiştirsen daha güzel olur gibi geldi bana.. ellerinize sağlık
denedim o zaman ikinci alternatifdeki bina bir büyük kalıyor iki havada kalıyor ve logoyu anlamsız bi yere koymak durumunda kalıyorum ilk alternatifteki resim kendi referanslarından biri ikincisi tamamen çizim belki ikinci alternatifi seçmezler bile çünkü ikinci tasarım daha çok inşaat yapyorlar gibi algılatıyor oysa b adamlar inşaatlara iskele sistemleri kuruyorlar sektör aynı ama iş farklı olduğundan onu akse etmek gerekiyor diye düşünüyorum o nedenle iki alternatif sundum

NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 30-04-2009 #9
Evet dilara güzel bir ayrıntıyı yakalamışsın Reka İskele Sistemleri  Broşür Çalışması Bencede daha hoş olacaktır...
Ben hala kesinlikle 1. diyorum Reka İskele Sistemleri  Broşür Çalışması

Yorumunu gördükten sonra, yorumumu geri alıyorum ozaman majestic Reka İskele Sistemleri  Broşür Çalışması

Peki o inşaat iskelesinide mavi tonlarında uygulasan ?Yada o renk bir fotoğraf bulsan...
Bu mesajdan alıntı yap

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 30-04-2009 #10
Canım güzel iş çıkarmışsın. Gözüme 1. tasarım sadelik açısından daha hoş geldi. Eline sağlık:kiss1:
saol fıstıkımReka İskele Sistemleri  Broşür Çalışması

NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
brochure, brosur, grafiker izmir, insert, nazmiye gulol