Rekabet Kurumu Çalışması ( Yarışma )

Logo Tasarımları - Rekabet Kurumu Çalışması ( Yarışma ) ...

Barış Akgün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 28-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

kurumun ciddiyeti bakımından cok sade bir logo aradığını düşünüyorum diğer çalışmama görsel olarak ağırlık verdim bunda ise rekabet dengesini dengeleyen insan simgesiyle sağladım. Azda olsa ciddiyetini birazcik bole yumussattim. Olumlu veya olumsuz görüşleriniz için simdiden tesekkurler

1. Rekabet Kurumu Çalışması ( Yarışma )

2. Rekabet Kurumu Çalışması ( Yarışma )

3. Rekabet Kurumu Çalışması ( Yarışma )
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bir hayli çekişmeli bir yarışma olacak sadece bizim sitedekiler bunlarsa...
Bu mesajdan alıntı yap
Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-11-2008 #3
bu konuyu açan 4.kişisinRekabet Kurumu Çalışması ( Yarışma ) çalışma anlamlı görünüyo fakat yarışmada terazi çalışmaları çok koyuldu.rekabet kurumu yazısı çok küçük belki yuvarlak bi şekilde yazıp fligramın altarafına yerleştirilebilirdi.birde bence sağdaki adamı koymasan daha hoş durur.emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Barış Akgün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 28-11-2008 #4
valla teraziyi dedim ya gercekten basit bisey arıyolar biraz biraz riskli bir karar ama bence o tarz arıyorlar yaslarıda oldukca buyuk kısıler ve juride bu insanlardan 4 kisi olucak yani 100 de 80 i nerdeyse o yuzden yalınlıktan hoslanıcaklarını dusunuyorum yazıya gelınce zaten 1. oldugumuz taktırde gelıstırılmıs halını verecegımızden gerek kurulusunu yazacagız vs vs o yuzden ben sadece fıkırle katılmak ıstedım insana gelınce orda bir vektorel tamamlayıcılık yapıyor bıde sempatıklıgı hosuma gıttı Rekabet Kurumu Çalışması ( Yarışma )

diğer calısmalarımıda ekledim butun katılanlara once grafıkerler.net uyelerıne sonra dıger arkadaslara basarılar Rekabet Kurumu Çalışması ( Yarışma ) :P
Bu mesajdan alıntı yap