Rekabet kurumuna yaptığım logo

Logo Tasarımları - Rekabet kurumuna yaptığım logo Sponsorlu Bağlantılar bakalım bu yarışmada ne derece alıcam buda Logonun sunumu: logomuzdaki öğelerin ayrıntılarına değinirsek logodaki 2 farklı renk ayrımı bulunmakta ve o renkleri içinde barındıran şekiller insanların rekabet yarışlarını ...

sLyman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sLyman(28)

Grafiker / Mersin

Alt 28-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bakalım bu yarışmada ne derece alıcamRekabet kurumuna yaptığım logo
buda Logonun sunumu:

logomuzdaki öğelerin ayrıntılarına değinirsek logodaki 2 farklı renk ayrımı bulunmakta ve o renkleri içinde barındıran şekiller insanların rekabet yarışlarını anlatmakta kullandığım
çizgisellerin eşit büyüklükte olması ve etrafındaki halkalarında tamamen zıt renkte olması rekabet kurumunun gözetiminde olduğunu yansıtmak amacıyla vurgulanmıştır. logomuzda bir
görselliğin renklerle anlatılması dışında çizgisel olarak firma ünvanının tamamını içeriğinde barındırmakta. kurumsal olarak kullanılabilecek bir logo olmasının dışında diğer avantajıda tek
renk veya renkli kullanımlarda sıkıntı yaratmıyacak olması.

genelde herkes rengine takmıştı Rekabet kurumuna yaptığım logo rengi gold rengi zenginlik ve görselliğin simgesi olarak düşündüm
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Barış Akgün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 28-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
gorsel olarak cok guzel bı calısma ama anlam olarak bence hıcbırsey yok yarısma basvurularında gordum logonu fakat bence ordakınler bır anlam ve sadelık arıyolar yanı nasıl dıyım bır mıllı egıtım logosu bir saglık bakanlıgı tarzı bısey arıyorlar veya anlamın cok yuksek oldugu bır logo.Rekabet kurumunun fazla bır anlamı varmı dıceksın bulmak cok zor zaten ondan onlarda bunu arıyolar yarısmayla. başarılar.

bide artık 3d calısma olunca ooo super deme olayı kalktı cunku 1 programla hepsı yapılıyor basıtce artık 3d calısmalar ornek verıcek olursak silkroad film festivalindeki logo herseyıyle mukemmel gorsel bısey varmı yok fakat anlam herkesın dusunebılcegı bısey degıl. 3d logoyu bir ajansa yaptırmazlarmıydı yaptırırlar cok rahat ama onların aradıgı bu degl bence
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-11-2008 #3
Başarılar ellerinize sağlık... Sizin için de heyecanlanacağız Rekabet kurumuna yaptığım logo Village flood yapmayın...
Bu mesajdan alıntı yap

sLyman(28)

Grafiker / Mersin

Alt 28-11-2008 #4
gorsel olarak cok guzel bı calısma ama anlam olarak bence hıcbırsey yok yarısma basvurularında gordum logonu fakat bence ordakınler bır anlam ve sadelık arıyolar yanı nasıl dıyım bır mıllı egıtım logosu bir saglık bakanlıgı tarzı bısey arıyorlar veya anlamın cok yuksek oldugu bır logo.Rekabet kurumunun fazla bır anlamı varmı dıceksın bulmak cok zor zaten ondan onlarda bunu arıyolar yarısmayla. başarılar.

güzel bir yere değindin ama bu konuda biraz araştırma yaptım. genel olarak devlet kurumlarında bir çok alanda revizyona gidilmeye başladı son yıllarda bunun en görsel örneği Gelir İdaresi başkanlığı yeni ve dinamik bir logoyla tekrar yoluna devam ediyor. devlet kurumu olmasada bu modaya uyan bir çok kurum var misal arçelik ve buna benzer kurumlar kuruluşlar. bu nedenle birazdaha akılda kalıcı renkli ve ya renksiz baskılarda sotun çıkarmayacak bir logo tasarlamayı uygun gördüm. milli eğitim bakanlığının gibi bir logo isteyecekleri konusunda hemfikir değiliz çünkü o logu 80 li yıllarda yapılmış şimdi o tarzda birşey yapmak bence pek mantıklı gelmedi. ayrıca logom 3D değil Rekabet kurumuna yaptığım logo sadece daha dikkat çekici olması amacıyla sunumu o şekilde yaptım yoksa rekabet kurumu yazısının yanında logo yer almakta 2 si arasında çok fark var değilmi Rekabet kurumuna yaptığım logo işte sunumdaki önem burada başlıyor
Bu mesajdan alıntı yap
Barış Akgün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 28-11-2008 #5
güzel yaklaşım insallah kazanırsın buarada flood yapmıyorum bastıktan sonra aklıma geldı herseyi uyarmayınız.emek vermısın gercekten ıns sonucunu alırsın başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-11-2008 #6
eline sağlık arkadaşım.o yarışmaya bende katılan biri olarak çalışmanı beğendim.
Bu mesajdan alıntı yap

sLyman(28)

Grafiker / Mersin

Alt 28-11-2008 #7
biliorm gıs yorum yaptınya Rekabet kurumuna yaptığım logo bi tane daha yapmak Lzm aslında
Bu mesajdan alıntı yap
BlueBeach isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlueBeach

Grafiker / Bursa

Alt 28-11-2008 #8
yapılan logoların gösterildiği bi link yokmu.Sitede pek göremedim yarışmayla ilgili bişi. Bakan kör oluyorum bazen belkide kocaman yazıyordur.
Bu mesajdan alıntı yap

sLyman(28)

Grafiker / Mersin

Alt 28-11-2008 #9
var ama başka bi sitede yapılan bir yarışma reklam içeren link yazmak yasak diye biliyorum ben bu yüzden Googleden bakcan Rekabet kurumuna yaptığım logo bulcan siteyi
Bu mesajdan alıntı yap
gommes45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gommes45

Grafiker / İstanbul

Alt 28-11-2008 #10
güzel bi çalışma
ama 3 boyutlu olması bence bi avantaj değil
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
kurumuna, logo, rekabet, yaptigim