Reklam Ajansı İsmi ?

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Reklam Ajansı İsmi ? ...

Reklam Ajansı İsmi ?
yetersener isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yetersener(26)

Webmaster / Giresun

Dosya19

Reklam Ajansı İsmi ?

Alt 25-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar
Giresunda Bir reklam ajansı açmayı düşünüyorum. Fikirlerine ihtiyacım var ben düşündüm düşündüm bulamadım. Bana yardımcı olur musunuz? şöyle enteresan bir isim olması hatta mümkünse sloganın de içine girebilecek bir espiri de . Fikir üreten yardım elini benden esirgemeyen bütün arkadaşlara teşekkürler şimdiden ..:angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 25-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İsminiz gayet uygun aslında. Şener Ajans... "ŞENER tüm ihtiyaçlarınıza YETER" Reklam Ajansı İsmi ? ...
Bu mesajdan alıntı yap
yetersener isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yetersener(26)

Webmaster / Giresun

Alt 25-07-2012 #3
Bir ortağım var Reklam Ajansı İsmi ?) Kendi ismimle açmam zor Reklam Ajansı İsmi ?
Bu mesajdan alıntı yap
ThreeBuddha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ThreeBuddha

Grafiker / İstanbul

Alt 26-07-2012 #4
Merhaba Arkadaşlar
Giresunda Bir reklam ajansı açmayı düşünüyorum. Fikirlerine ihtiyacım var ben düşündüm düşündüm bulamadım. Bana yardımcı olur musunuz? şöyle enteresan bir isim olması hatta mümkünse sloganın de içine girebilecek bir espiri de . Fikir üreten yardım elini benden esirgemeyen bütün arkadaşlara teşekkürler şimdiden ..:angel:
Size geldim ve bana bir marka oluşturun dedim, ne yapacaksınız? Kendinize isim bulamazken müşteriye nasıl bir çözüm ortağı olacaksınız? Neyse size kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap