Reklam ajansı için yaptığım logo çalışmam.

Logo Tasarımları - Reklam ajansı için yaptığım logo çalışmam. Sponsorlu Bağlantılar yorumlarınızı bekliyorum CİTY YAPIM & AJANS...

FeLiPEmRaH isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FeLiPEmRaH(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yorumlarınızı bekliyorum Reklam ajansı için yaptığım logo çalışmam. CİTY YAPIM & AJANS
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

cesar5x isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cesar5x

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
C algılanmıyor.City göz yoruyor. City ve yapım ajans birbirinden çok kopuk. Ahnek yok. Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
sirine24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sirine24(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-01-2012 #3

yorumlarınızı bekliyorum Reklam ajansı için yaptığım logo çalışmam. CİTY YAPIM & AJANS
yapılan çalışmaları incelersen güzel şeyler yapacağına inanıyorum...

C algılanmıyor.City göz yoruyor. City ve yapım ajans birbirinden çok kopuk. Ahnek yok. Kolay gelsin.
arkadaşım tüm mesajlarına baktımda "yapıcı olmak" adına hiçbir söze sahip değilsin birkaç çalışmanı yüklede birazda biz seni eleştirelim, nerden geliyor bu güven bir görelim ne dersin?
Bu mesajdan alıntı yap
cesar5x isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cesar5x

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-01-2012 #4
Gerçekleri yazmak neden sizi rahatsız ediyor. Oysa logonu düzeltmek için bir yorum yapmıştım. Yukarıdaki logomu şimdi. Çok iyi olmuş deseydim o logo iyimi olacaktı.
Bu mesajdan alıntı yap
melihornek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melihornek

Webmaster / Bolu

Alt 29-01-2012 #5
Gerçekleri yazmak neden sizi rahatsız ediyor. Oysa logonu düzeltmek için bir yorum yapmıştım. Yukarıdaki logomu şimdi. Çok iyi olmuş deseydim o logo iyimi olacaktı.
Katılıyorum
Bu mesajdan alıntı yap